2703
2553

مبااارکه عزیزم. ان شاءالله به سلامتی بغلش کنی. فقط استرس نداشته باش و از تک تک لحظاتت لذت ببر. من خودم از استرس تو اتاق عمل حالم بد شد و نتونستم لحظات به دنیا اومدن دخترم و درک کنم.

اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست. 🌸 خدای مهربونم مواظب جوجه هام و همسرم باش. 🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
دستام داره میلرزه😓

تو رو خدا آرامش داشته باش. من بچه اولمو بی هوشی کامل داشتم و عاااالی بود. ولی برای دخترم بیمارستان اجازه نداد و با بی حسی عمل شدم. فشارم افتاده بود😢 در حدی که وقتی دخترم و بهم نشون دادن فقط یه لحظه چشامو باز کردم و دوباره بستم🤪 ولی اگه برگردم عقب جای اینکه هی بشینم غصه بخورم که چرا بی هوشم نمیکنن و مدام استرس خودم و بیشتر کنم سعی میکنم آروم بشم و از لحظاتم لذت ببرم تا بعد افسوس نخورم.

اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست. 🌸 خدای مهربونم مواظب جوجه هام و همسرم باش. 🌸

من جات بودم میخوابیدم چون چندساعت دیگه یه ده نودی نمیزاره بخوابی تجربه دارم که میگم😂

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
2714
به به بسلامتی،مبارکه،سزارین اول راحته،نگران نباش

سزارین دوم یا بیشتر سختتره؟

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است

عزیزم انشاالله به سلامتی زایمان میکنی شما باید ماها رو دعا کنی تو این لحظه باشکوه

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              

مگه واسه سزارین نمیگن ساعت شیش صبح بیا؟؟ دکترم گفت ساعت شیش بیا...بعدم همه رو ۳۸ هفته سز میکنن؟میشه مثلا رضایت بدیم مرخص شیم بریم خونه؟دیگه ینی شبو نمونیم اونجا

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است

الهی ب سلامتی و مبارکی⁦🏵️⁩⁦🏵️⁩⁦🏵️⁩⁦🏵️⁩برای سلامتی شما و نی نی تون آیت الکرسی و سوره قدر

می خونم لطفا برای نی نی دارشدن ی خانم منتظر و حاجت خودم دعا کنین

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین. همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
2706