2703
2553
عنوان

جنگل خودکشی

| مشاهده متن کامل بحث + 778 بازدید | 53 پست
من تا از چیزی اطلاعات نداشته باشم حرفی نمیزنم .زیاد تو زندگیم اتفاق های عجیب افتاده

ولی بپذیرید دیگه قرار نیست از هر چیزی داستان در بیاد  جنگل یه وهم ترسناک داره از نظر من البته ولی اینم بگیم اونجا پرجنه که خودکشی میکنن درش یا کم تخیلیه، من به وجود من به وجود جن جنگل کاری ندارم شاید باشه ولی دلیل خودکشی رو این مطلب بدانیم جالب نیست

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              

از این مکان ها زیاده تو دنیا

معمولا یه عده به قصد خودکشی میرن اینجور جاها و بعد اسم مکان اینجور درمیره

ربطی به جاش نداره

فرد از قبل نیت خودکشی داشته

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

طرف به قصد خودکشی میره جنگل چرا متن رو طوری نوشتن که انگار تو جنگل خبریه که اینا خودکشی میکنن کلا خو ...

ژاپنی ها اصلا دل نازک نیستند

و گاهی آدم لبه پرتگاه وایستاده منتظر یه کلمه که برگرده

😁
2720
ولی بپذیرید دیگه قرار نیست از هر چیزی داستان در بیاد  جنگل یه وهم ترسناک داره از نظر من البته و ...

خب صددرصد عوامل زیادی ممکنه باشه که شخص بخواد خودکشی کنه. من شوهرم دعا به خوردش داده بودن یه کارهایی میکرد یعنی ما گریه میکردیم از دستش .

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
از این مکان ها زیاده تو دنیا معمولا یه عده به قصد خودکشی میرن اینجور جاها و بعد اسم مکان اینجور درم ...

یه پل خودکشی مال سگها توی اسکاتلند هست اون باید جالب باشه عجیبه حیوانات هم خودکشی میکنن 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2714
یه پل خودکشی مال سگها توی اسکاتلند هست اون باید جالب باشه عجیبه حیوانات هم خودکشی میکنن 

اوووه حیوونا خیلی چیزاشون شبیه انساناست

همجنس بازی

افسردگی

حتی خواب دیدن

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
اوووه حیوونا خیلی چیزاشون شبیه انساناست همجنس بازی افسردگی حتی خواب دیدن

ترکیده جون درمورد اهنگ یکشنبه غم انگیز شنیدی ؟میگن خیلیا بعد از شنیدنش خودکشی میکنن من چندبار گوشش دادم نمیدونم من بیرگم یا شایعه است 😂😂

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
وای نگو.گرگان خود زندگیه.حس بهشت و داره.جنگل حس رهایی داره و سبکی و آرامش.شهرمون بهترین جای دنیاست.ل ...

عزیزم خودم عاشق گرگانم و گرگانیم، خواهرزاده ام پریروز اول گفتن خودکشی کرده تو جنگل ناهار خوران اما بوی قتل و جنایت میاد متأسفانه 😔

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
ترکیده جون درمورد اهنگ یکشنبه غم انگیز شنیدی ؟میگن خیلیا بعد از شنیدنش خودکشی میکنن من چندبار گ ...

بعضیا خب جنبه ی آهنگ گوش کردن ندارند ، من رفتم پیج شهاب مظفری خواننده ی تیتراژ پایانی ستایش ۳ یه پسره کامنت گذاشته بود این آهنگ جون میده واسه خودکشی😓😓😓

باردار نیستم تیکر تولدمه   
عزیزم خودم عاشق گرگانم و گرگانیم، خواهرزاده ام پریروز اول گفتن خودکشی کرده تو جنگل ناهار خوران اما ب ...

وای چه وحشتناک،نمیدونم چی بگم فقط خدا بهتون صبر بده.قبلا یه مدت این اتفاقها تو نهار خوران میفتاد که یه سری اگه یادتون باشه به یه خارجی جلو شوهرش تجاوز کردن،بعد گرفتنشون چند تا مرد از قلعه حسن بودن!انشالله در مورد خواهرزادتون هر کی که بودن سزاشونو بگیرن! 

بعضی مکان ها به شکلی که طلسم یا نفرین شده هستن و انگار که شیطان در آنجا حضور داره...

عجب شیطان فقط بعضی جاها وجود داره!!!این بسته به حس آدمهاست معمولا بعضیها دلشون میگیره میرن کنار دریا پس دریا براش  تداعی غمه بعضیها تا شادوخوشحالن میرن کنار دریا دریابراشون نشاط اوره حالا کدوم درسته دریای غم انگیز یا نشاط آور حتی غروب آفتاب توساحلم برای همه حزن انگیز نیست یا اگه یه بچه بره تو اون فضایی که شما میگید بار وح پاک و معصومی که داره همون حس من و شما بزرگسال رو خواهد داشت؟ به نظرم اگر افکار منفی دوزش زیاد شد تو مجلس عروسی هم بریم همون حس حضور شیطان و حس منفی رو خواهیم داشت،البته شیطان همه جا حواسش بهمون هست جای خاصی نداره

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
2706