2726

کیا غیر از کار خونه داری.خرید و فروش تو منزل انجام .میدم و منبع در آمدی دارن.من خیلی دلم میخواد تو خونه کار انجام بدم.که هم کنار بچه باشم هم منبع در آمدی داشته باشم.فقط غیر از آرایشگری.خیاطی.وبافتتی.کیا کار خرید و فروش وسایل جزیی هستند.یا بهتر بگم کیا کار در منزل دارن.ودستشون تو جیب خودشونه.ممنون میشم بیاین بگید؟؟ 

یکی از دوستام برای یه تولیدی تشک و روتختی تبلیغ میکنه سفارش میگیره براشون. یه درصدی هم بهش میدن خوبه 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شما.خانه دارید

منم خیلی به این فکرم که یه کاری کنم ولی بلاتکلیفم.یکی از دوستام هم نمایندگی محصولات گیاهی بهداشتی یه شرکت معتبر برعهده گرفته از طریق مجازی سفارش میگیره براشون و تبلیغ میکنه 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
2706