2726
عنوان

پسرم اذیت میکنه 😧😧😧😧😧😧😧

313 بازدید | 18 پست

سلام خانومای گل صبحتون بخیر 😘پسرم امسال میره پیش دبستانی صبح ها گریه میکنه اذیت میکنه من موندم ک چکار کنم خوب میشه یان کسی تجربه ای داره اینم بگم تازه ی هفتس میبرمش اخه نبودیم اینجا حالا موندم چوار کنم اخرم با نق و نوق ساعت 9 میره😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به زور نفرستش

تشویقش کن

براش جایزه بزار که اگه گریه نکنه و ... بهش بدی

خداحافظی طولانی نکن که موقع جدا شدن سختش باشه

بهش اطمینان بده که منتظرش هستی و تنها نمیمونه و ..گ

اگه مشکلش بیدار شدنشه باید چند شب زود بخوابونی که صبح کاملا سرحال باشه

به زور نفرستش تشویقش کن براش جایزه بزار که اگه گریه نکنه و ... بهش بدی خداحافظی طولانی نکن که موق ...

اره اولین مشکلش وابسته بودنش همین ی دونه رو اارم لوس شده و اینکه اره 12 میخابه😢

آره ممکنه شب ها حتما باید قبل 9کارهاشو انجام بدی که 9 توی رختخوابش باشه و زود بخوابه

بدبختی واقعا فک نمیکردم اینقد سخت باشه الانم بیدارش کردم یکم گریه کرده دوباره خوابید😐😐😐

تا دیر وقت بیدار نمونه بین نه تا ده بخابه 

اگه روزا میخابه سعی کن نزاری بخابه ک شبا خابش ببره

بعد ی مدت ب شرایط عادت میکنه

تو مدرسه یا مهدم ببین حالش چ جوریه اگه اونجارو دوست نداشته باشه ازیتت میکنه سر هر چیزی

ب معلمش بگو تو کلاس تشویقش‌کنه جایزه بده واس زودحاضر شدنش

اگه صبونه نمیخوره اصرار نکن براش ساندویچ درست کن تو مدرسه بخوره

بدبختی واقعا فک نمیکردم اینقد سخت باشه الانم بیدارش کردم یکم گریه کرده دوباره خوابید😐😐😐

خب خوابش میاد دیگه 😒

بعدازظهر نخوابونش و شب نهایت تا ساعت 8 شامشو بده و حتما تا 9 بخوابونش تا کم کم عادت کنه

نزار از مدرسه زده بشه با خستگی هاش

بدبختی نیست عزیزم😊 اینم ی مرحله از بچه داری که

منم صبحا ک از مادرم جدا میشدم ی حس بدی داشتم ی دلتنگی عجیب 

ب نظر من بیشتر بهش محبت کن 

صبحا ببوسش قربون صدقه اش برو قلقلکش بده هر ظهر ک میاد ی نهار مفصل با تزءین براش درس کن بگو این فقط ب خاطر توءه پسرم بزرگ شده مرد شده هر وقتم میاد براش ی جایزه بگیر اگه میشه تا چند روز خودت ببر تو را از خاطرات مدرسه ات تعریف کن اصلا و ابدا هم یادت نره ها طهر بیاریش من روز اول مدرسه جلوی مدرسه یادشون رفته بود منو بیارن ی حس خیلی خیلی خیلی بد ادم داره صبحا هم ک قربونش برم اصن بلند نمیشد راهیم کنه

تا دیر وقت بیدار نمونه بین نه تا ده بخابه  اگه روزا میخابه سعی کن نزاری بخابه ک شبا خابش ببره ...

تو مهدقرانی میبرم میگه چرا نمیزاره همش بازی کنیم دلش میخاد تو کلاس نباشه فقط بازی کنه و اما پسر همسایه اصلا اذیت نمیکنه راحت میره البته 7 ماه بزرگتره بخاطر نیمه دومی 92 هس دعا کن امام حسین کمکم کنه روضه دارم خودمم نمیشه برم باهاش

ن همسایمون میبره و شوهرم ظهر میارتشون اخه پسر اونم هست اینقد دوستشو دوست داره ولی صبح حتی بخاطر اونم ...

پس صددرصد وابسته نیست

فقط مشکل خوابش هست

حق داره طفلک

مدیریت کن

موفق باشی عزیزم😊

2706