2726
عنوان

مادرم به شدت از شوهرم بدش اومده

1518 بازدید | 33 پست

تک فرزندم و مادرم خیلی مهربونه و خیلی شوهرم رو دوست داشت و بهش ابراز علاقه میکرد تا حدی که من میگفتم اینقدر لوسش نکن. اما دو هفته پیش شوهرم رفتارهای زشتی کرد با من و حرفهای خیلی زشتی زد و باعث ناراحتی و گریه من شد کلی. حرفهاش هم همش بر سر مسائل مادی بود و اینکه منو تحت فشار قرار بده که خانوادم پول بدن واسه زندگیم. چون پیش خانوادم بودم مادرم هم در جریان قرار گرفت و کلا از چشمش افتاده. یعنی از چشم خودم هم افتاده. ولی مادرم ازش بیزار شده. مطمئن نیستم زندگیم ادامه پیدا کنه ولی اگر هم ادامه پیدا کنه مادرم این رفتارهای زشتشو هرگز فراموش نمیکنه و ازش بدش اومده حسابی. چه پیشنهادی دارید؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چون تک فرزندی مادرت حق داره حساسیت بیشتری نشون بده و متاسفانه محبت های زیاد باعث شده شوهرت توقعی و ب ...

از اون مهمتر باید دید شوهره چی تو فکرش هست که اینقدر پرو بال گرفته به حرف اومده این مهمتره

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی

وقتي هر مسئله زندگيتونو ميرين به مادرتون ميگين همين ميشه انقدرا دعواهاي بدي پيش مي ياد نبايد خانواده ها بفهمن تو بايد راز نگهدار باشي

زندگیم بهتر و بهتر می شود . حالا به سوی بهترین ها پیش می روم .  
از اون مهمتر باید دید شوهره چی تو فکرش هست که اینقدر پرو بال گرفته به حرف اومده این مهمتره

محبت زیادی ادمارو پرو و پرتوقع میکنه اسی میگه مادرم خیلی بهش محبت میکرد و اینکه عروس  داماد دیگه ای هم در خانواده نیست باعث شده این اقا فکرکنه چون تنهاست باید همه کاری براش انجام بدن

2706