2733
2734
عنوان

به خوابم نیا. میخوام قوی بمونم

987 بازدید | 25 پست

راضی شدم خودم درخواست طلاق بدم‌ 

چون گفت من زندگیو نیستم. فقط وقتتو داری هدر میدی. دیروز رفتم خونه مدارکو برداشتم‌ دیدم همه چی مرتبه. حتی گلدونام حالشون خوب بود. چرا من فک میکردم حضورم لازمه؟ هیچی لنگ نبود.  دلی که تو اون خونه س منو نمیخواد. مث دیوونه ها فک میکردم وسایلم روح دارن. الان زل زدن به من که چی میخوای. مدارکو برداشتی برو دیگه. رفتم با دوستام رستوران و سینما و بیرون. 

دوست نداشتم تنها باشم‌. بعد شب خواب دیدم تو یه شهر ناامنم‌. کیفمو زدن. شوهرمم یه جا منو دید من فرار کردم. نمیدونستم چیکار کردم ولی میدونستم که به خونم تشنه س‌ 

چاقو دستش بود منو توی لابی یه ساختمون گیر انداخت. عین فیلم هندی بودااا. چشامو بستم از ترس میلرزیدم. اومد بغلم کرد گفت دلم برات تنگ شده بود. پیشونیمم بوسید. 

از نصف شب از خواب پریدم. میپیچم به خودم‌. میترسم از شبای بعد از این. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

عزیزم😞همیشه دنبالت میکنم همش منتظرم بیای بگی شوهرت خوب شده قدرت و میدونه،،،اشکال نداره دو رکعت نماز بخون خودت وکامل بسپر به خدا تو تمام تلاشت وکردی حالا دیگه منتظر باش که انشاءالله هر چی خیره واست پیش بیاد

شاید طلسمتون کردن

گل گلدون تو همون نبودی که گفتی زن داداشت باهات خوب نیست خبری ازت نبود 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
شاید طلسمتون کردن

طلسم دل آدما ست که از سنگ شده دیگه تنگ نمیشه نمیگیره اگه یکی هم دلتنگ بشه بهش میگیم لوس بچه ننه وابسته

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

کتی جون دخترخوب حق داری عزیزم توخیلی به همسرت وابسته ای اماواقعا توتمام تلاشتوکردی دیگه بسه بقول خودت تا تمام شدن ماه صفر صبر کن ببین چی پیش میاد.فک کن که برگشتی تواون خونه توداری تمام تلاشتوبرابهترشدن زندگیتون میکنی اما فقط تو اگه شوهرت همراهیت نکرد چی اگه سرهراتفاقی که افتاد گفت من که گفتم بروطلاق بگیر چی .اونجا میخوای چیکارکنی .

جان درقدمش کنم که آرام دل است
2706