2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

دردت با استراحت خوب میشه یا نه؟

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
اره ولی برمیگردم سمت راست و چپ بیشتر میشه

اگه درد با استراحت خوب میشه طبیعیه ولی اگه دائمیه و شدیده باید فردا بری دکتر عزیزم 

هرچند این دردا طبیعیه اوایل بارداری منم داشتم رحمم تیر میکشید

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
از راهنماییت ممنونم که بدون استرس دادن کمک میکنی 

فدات عزیزم .ایشاالله نی نی صحیح و سالم میاد بغلت❤

ببین منم هماتوم شدم بعد دلدرد داشتم مثل دردی که مثلا شکمم گرفته باشه بلند میشدم مینشستم یا خم میشدم یا کلا راه میرفتم دلم درد میکرد دکتر گفت مشکل حادی نیست 

برای هماتوم هم ببین تو سونو سایزش چقدره اگه قابل توجه باشه شیاف مصرف کن شیاف اصلا بد نیس 

اگه کوچیکه هم استراحت مطلق کن خوب میشی من سر بارداری اولم تا ۶ ماه یه ماه درمیون که میرفتم سونو هی میگفت هماتوم داری بعد ۱۰ روز میگفت جذب شده دوباره سونو بعدی میگفت هماتوم :/ 

اگه مراقبش باشی چیز خطرناکی نیس استرس نداشته باش حساس نشو استراحت مطلق کن چون سن بارداریتم پایینه باید مواظب باشی

🤲خدایا زود بگذره و راحت....
2706