2733
2734
تهران هستین؟ انقدر این قضیه هم خونه شدن برای من غیر قابل هضمه که حد نداره...یعنی خانواده ها چیزی نم ...

تهران هستیم

وقتی دو تا آدم مستقل مسئولیت اعمال خودشون رو بپذیرند جنبه های مختلف ماجرا فرق داره

خانواده منم اینو درک می‌کردند

من ترجیح دادم محرم باشیم ولی حتی برای اون هم سندی نداشتیم 

خوشحالم که سه سال بهم متعهد بودیم

😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تهران هستیم وقتی دو تا آدم مستقل مسئولیت اعمال خودشون رو بپذیرند جنبه های مختلف ماجرا فرق داره خان ...

درسته ، شما بازم عقل رس شده بودید، ولی من دختر ۲۰ ساله هم دیدم که هم خونه شده و بعدم با وجود باردار بودن طرد شده...

خانواده دختر نمیگن شاید پسره آدم نبود، دخترمونو دست خورده کنه و بعد ولش کنه؟

البته دور از جون همسر شما، من کلی میگما😊

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
درسته ، شما بازم عقل رس شده بودید، ولی من دختر ۲۰ ساله هم دیدم که هم خونه شده و بعدم با وجود باردار ...

اینو واقعا نمیدونم 

چون توی سن ۳۶ سالگی و تجربه زندگی مستقل در کشورهای دیگه از ۱۹ سالگی ، بازم این یکی از مهم ترین تصمیمات عمرم هست و به هیشکی توصیه نمیکنم

نمیفهمم یه بیست ساله جز مسایل جنسی چی تو سرش بوده اخه

😁
2728
اینو واقعا نمیدونم  چون توی سن ۳۶ سالگی و تجربه زندگی مستقل در کشورهای دیگه از ۱۹ سالگی ، بازم ...

ممنون عزیزم، از پاسخت، مشخصه خانم با کمالاتی هستین😘

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2738

هنو ازدواج نکردم 

کاش نقشه سرزمینم به جای گربه شبیه سگ بود تا مردمانش بجای خیانت “وفا” داشتند 😏 (دوس ندارم از زندگی شخصیم بگم میخاستم بگم الان جزو تاپیکام بود پس اینقد اصرار نکن دوست عزیز 😊) ✨دختر شاه پریون نیستم ✨اگه از غم و غصه نمیگم دلیل نمیشه خوشبختم منم مثل همه ی آدما دیگه مشکلات خودمو دارم حتی بیشتر از شما ✨ادما رو از ظاهر قضاوت نکنین 🙏مرسی اه 🤧
2706