2733
2739

من پسر عمویه بابامه اول موقعی ک ۱۴سالم بود بود خاستگاری کرد نخاستمش عاشق یکی دیگه بودم نامزادی کردیم ک خدا ازم گرفتش بعدش این دوباره اومد خاستگاری این دفعه گرفتمش خیلی دوسم داره و خیلی دوسش دارم الان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ولی ملاکم تیپ و قیافه و ایمانو و اخلاقه

ببین خصوصیات ظاهری ماندگار نیستن . نمیگم ملاک مهمی نیست ولی درجه اول نیست ‌. قیافه با یه چاقی لاغری پیری یای خدای نکرده تصادف از بین میره . 

تیپم خوبه ولی خیلی خوشتیپ باشه یا زیبا دائم باید چکش کنی با کسی نباشه کسی مخشو نزنه کسی بهش پیام عاشقانه نده . هی تن و بدنت باید بلرزه

2731
2738
باشه ولی برام مهمه

مهم که برا همه مهنه ولی اولویتت که باشه یجوری ازت میگیرنش من دیدم که میگما . 

به نظرم خیلی خانواده ش مهمه و اصالت و شخصیتشون چون خانواده ی خوب بچه خوب بار میاره و البته حتما هم خواهر داشتهدباشه تا رفتار با یه خانوم رو بلد باشه . بعد شغله که خوب ابرومند باشه با شغل خوب میشه هم تیپ و هم قسافه رو درست کرد😄

ایمانم که حرف اوله  ‌ ادمی که خدا نمیشناسه بیشرفه بدرد زندگی نمیخوره ‌.

اومده بود محل كارم يه كار داشت وقتي ديدمش تو دلم گفتم خدايا چه خوشتيپه ولي محلش ندادم ،بعد هي اومدو رفت تا شماره بهم دادم منم زنگ زدم بعد ديگه دوست شديمو با هزار بدبختي بهم رسيديم ،اون وسطاش از هم جدا شديم يه سال ولي دوباره باهم آشتي كرديمو ازدواج كرديم ،هنوزم وقتي دعوامون ميشه ميگم كاش اون روز نميرفتم سر كار 😂😂😂

ما هنوز در مرحله دوستی به سر میبریم ولی خب توی یه گروه تلگرام گفتم پسرم کلی باهاش دوست بودم به عنوان پسر بعععد از 8ماه گفتم دخترم بلافاصله تصویری زنگ زد بععد دید دخترم بلاک کرد بعد از دو روز در اورد بععد باز خودم رفتم گفتم پروو پروو چطور مطوری و اینا گفت خیلی کارت زشت بود و کلی چیز میز بارم کرد بعد دیگه اینکه الان یه دوسالی هست دوستیم اول بگما بچه بودم اون موقع 😂😂

2706