2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من رفته بودم خرید از مغازشون گفت تو کانال عضو بشین و آدرس کانالشونو داد از اونجا بود که همش پیام و پیام تا ۷ ماه بعدش ازدواج کردیم😍

تویی به جای همه و هیچ کس به جای تو نیست😍

داداش دوستم بود 

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

سنتی . اومد خاستگاری ‌. بیچاره دفعه اولش بود حضوری‌میرفت . انقدر حرف میزد منم خمیازم میومد ولی با دهن بسته میکشیدم اشک تو چشمم جمع میشد اینم عاشق چشام شد بیجاره بعدها بهش گفتم انقدر میخندیم بهش حالا .

من تیپ و چهره ش ملاکم نبود بیشتر دلم یه شغل ابزو مند یه خانواده ی فرهنگی در سطح خودمون و تحصیلات خوب میخواستم خدا رو شکر همونی شد که میخواستم ‌ 

ایشالا همه به خواسته هاشون که صلاحشونه برسن❤

بهش گفتی خمیازه ات می اومده ؟

اره ازش پرسیدم از چی من خوشت اومد که اتقدر مسر برای بله بودی گفت بخاطر چشات که توش اشک بوده😄منم بهش گفتم انقدر حرف میزدی من خسته میشدم گوش بدم نمیده جلوت خمیازه بکشم که به زور با دهن بسته خمیازه میکشیوم اشک تو چشام جمع میشده😅

2706