2410
2553

به تربیت و رفتارای پدر مادر بستگی داره یا خلق و خوی خود بچه ها

دلبندم بند بند دلت را به خدایی بسپار که بیشتر از من هوایت را دارد...👶🏻💝

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

فقط دفقط پدر ومادر عدم مدیریت صحیح...من پدرم هرگز جلوی برادرامو نگرفت که منو اذیت نکنن گفت از خونه فراری میشن معتاد میشن مجبور شدم ازدواج کنم

یا مادر شوهرم بخاطر اینکه پسراش باهم رفت وآمد نکنن مبادا عروسا باهم خوب بشن بین پسرای خودش وعروساش اختلاف شدید انداخت در حد تهمت ناموسی

واسه سلامتی وخوب شدن بابام صلوات بفرستید لطفا...ممنونم
خلق و خوی بچه ها بیشتر البته پدر و مادر هم بی تاثیر نیستن مثلا ممکنه به یکی از بچه ها بیشتر اهمیت ب ...

اینم ی مورد درسته

فقط دفقط پدر ومادر عدم مدیریت صحیح...من پدرم هرگز جلوی برادرامو نگرفت که منو اذیت نکنن گفت از خونه ف ...

چقدر مادر شوهر ت احمقه 

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
2714
فقط دفقط پدر ومادر عدم مدیریت صحیح...من پدرم هرگز جلوی برادرامو نگرفت که منو اذیت نکنن گفت از خونه ف ...

ما هم پنج تاییم همه از هم دیگه بدمون میاد دخترا از پسرا پسرا از دخترا 

وپدرم مخصوصا خیلی اختلاف مینداخت

چقدر مادر شوهر ت احمقه 

آخ نمیدونی چطور بین بچه هاشو شکر آب میکنه مبادا پسراش با همدیگه یا عروس داماداش باهمدیگه خوب باشن یا رفت وآمد کنن...بچه هاش همیشه تنهان اصلن باهم ارتباطی ندارن خودشم مثل ی عقاب پیر بالا سرشون نظارت میکنه

ما هم پنج تاییم همه از هم دیگه بدمون میاد دخترا از پسرا پسرا از دخترا  وپدرم مخصوصا خیلی اختلا ...

من بابام از ترس اینکه برادرام نرن از خونه بیرون همش میگفت تو دختری ساکت باش

آخ نمیدونی چطور بین بچه هاشو شکر آب میکنه مبادا پسراش با همدیگه یا عروس داماداش باهمدیگه خوب باشن یا ...

چ خله

هرکس کاری میکنه ک بچه‌ها ش با هم رفت و آمد کنن این برعکسه😂

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
چ خله هرکس کاری میکنه ک بچه‌ها ش با هم رفت و آمد کنن این برعکسه😂

وحشتناک حسوده حتی ببینه دو نفر توی خیابون باهم خوبن بینشونو به هم میزنه...یبار رفتیم پارک ی آقاهه داست به زنش قربون صدقه میرفت بهش گفت بدبخت اینقدر پرروش نکن برو بچتو بچسب اگه بمیری بچت دوتا بیل خاک میریزه روت این میره شوهر میکنه ...وای آبرومونو برد کاری کرد زنه سر فحش کشید بهش ما هم ابرو رفته پاسدیم رفتیم ی بوستان دیگه نشستیم 

من بابام از ترس اینکه برادرام نرن از خونه بیرون همش میگفت تو دختری ساکت باش

خیلی بده 😔

خواهر بزرگه من همش این حرفا رو میگه اذیتایی که بابام در حقش کرده از برادرام متنفره 

2706