2726

نمیدونم چرا از جوو ارایشگاه شلوغ متنفرم ولی بقیه مثه من نیستن عاشق ارایشگاه رفتن

اگه میشه یه صلوات بفرستین واسه ابجیم که دامنش سبز بشه🙏🏼❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من همیشه قبلش زنگ میزنم میرم.اما از جو شلوغ هم بدم نمیاد.آدم میشینه یکم غیبت میکنه با بقیه حال میده😆😆😆

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

منم خیلی بدم میاد یه جو خاله زنکی ای حاکمه! هیچوقت هم نمی رم آخرین بار که رفتم آرایشگاه واسه عروسیم بود سال ۹۰

اَلَم یَعلَم بِأن الله یریٰ آیا نمی داند که خدا او را می بیند؟         آیه ۱۴ سوره علق

وای منم همینطور

تا پامو میذارم اونجا همه میفهمن بدرد آرایشگاه نمیخورم😂

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘

اه 

منم بدم میاد خداروشکرآرایشگراهمه روهم میشناسن .وااای من وقتی میرم باکلی دردومرض برمیگردم ازبس که ازدردای مردم باخبرن.

یا میگی صفحه حوادث روزنامه هان .همش ازمشکلاتو اتفاقای بد حرف میزنن.

به خاطرهمین هردفه آرایشگاموعوض میکنم.تانشناسم.

یه آرایشگاه رفتم فک کنم اونم ازاین حرفا بدش میومد روتمام دیواراش نوشته لطفا سکوت رارعایت کنید.کلی کیف کردم.ولی اونم همش جاشو عوض میکنه.