2726
عنوان

تایپیک های مسخره نی نی سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 426 بازدید | 40 پست
اخه با عقل ادمیزاد جور در میاد ب خاستگارش بگه من عاشق بکی دیگم خاستگارشم کلی کوچیک بکنه خاستگارشم بگ ...

حالا اگه ما بودیم 😐😐😐 راست میگیا

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
حالا اگه ما بودیم 😐😐😐 راست میگیا

تابلو بودتوهمی هست مامانشم ول کرده رفته سالها کسیم دنبالش نرفته  خونواده مامانشم خیلی ریلکس  میگن نمیدونیم مامانشوونم خیلی راحت بچه هارو  ول کرده چندین سال از اول حدس زدم سرکاریه ب امیر ک رسید شکم برطرف شد مطمن شدم ملتو اسکل گیر اورده  خخخ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تابلو بودتوهمی هست مامانشم ول کرده رفته سالها کسیم دنبالش نرفته  خونواده مامانشم خیلی ریلکس &nb ...

چقدر ساده ایما😂😂 خودم از همه بدتر

2728

ی مدت هم بود میومدن میگفتن همه میگن خیلی خوشگلی و نازی و .....🤣🤣🤣🤣

حالا همشون هم شکل سمندون بودنا

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
ی مدت هم بود میومدن میگفتن همه میگن خیلی خوشگلی و نازی و .....🤣🤣🤣🤣 حالا همشون هم شکل سمندون بود ...

عکس شوهراشونم معزلی بود یه بار دوست پسر یکی لو رفت

خب چرا حرص میخورید تو تاپیکایی ک مخالفید نرید اینجارو زیاد جدی نگیرید اینجا مجازیه .من همیشه میگم ممکنه تو هر تاپیکی ی درصد استارتر راستشو بگه براهمین درهرصورت سعی میکنم همدردی کنم .تو تاپیکایی هم ک سوال واقعی داره و صفر نظر اگر جواب سوالو بدونم حتما کمک میکنم اگه ندونم نمیتونم کمک کنم ممکنه ک اشتباهی  راهنمایی کنم .بهرحال اینجا برای گذروندن وقته دیگه انتطار بالایی نباید داشت