2726
عنوان

تایپیک های مسخره نی نی سایت

426 بازدید | 40 پست

چرا انقد نی نی سایت با مد پیش میره هر بار ی چی مد میشه یا همه باهم دستاشون میلرزه یا همه باهم اشکشون بند نمیاد یا همه باهم شوهراشون خیانت میکنن یا همزمان خونواده شوهرشون هیولان بهشون حمله میکنن الانم چندروزه اسکرین شات با دوست پسر مد شده . بنظرتون مشکوک نمیاد؟؟؟  از نظرمن ک همه اسکرین شاتایی ک دادن خیلی احمقانه و ابتداییه قشنگ معلومه عقده پربازدیدشدن پشتشونه . بازم میگم یکم رومحتوای تایپیکاتون کارکنین . باتشکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فعلا که تاپیک دیبی خیلی رو مخم بوده، خیلی خُنُک بود 😷😷😷😷🤮🤮🤮

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2728

واقعا منم داشتم به همين فكر ميكردم

جديدا موضوعات مسخره 

الان چند روزه پربازديد وبيخوده 

نميدونم دعواي من وهمسرم اسكرين شات

بيان ببينين همسرم چي گفت

اصلا حرفاي بيخود 

اونوقت يكي از زايمان و بچه حرف بزنه 

هيچكي ج شو نميده

اللهم عجل لولیک الفرج ...
من حس میکنم به شعورتم توهین میشه . جالب اینجاس همه باورمیکنن و غصه میخورنو هم دردی میکنن

من به عنوان داستان میخونم خیلیاش خالی بندیه مگر سوال بارداری بچه داری اینا ببینم میرم حتما

🤍
واقعا منم داشتم به همين فكر ميكردم جديدا موضوعات مسخره  الان چند روزه پربازديد وبيخوده  ...

اره انقد سرشون تو بحثای ابکیه حالا یکی ی مشکل یا سوال واقعی داره هیشکی نیست جوابشو بده من خیلی دیدم همچین تایپیکایی 0 عدد پاسخ دارن

2706