2726
عنوان

تا فردا وقت دارم يخچال جهيزيمو بخرم بياااااااين 😔😓

| مشاهده متن کامل بحث + 770 بازدید | 80 پست
دهن بين نيستم ب فكر خونوادمم اونا ميان ١٥٠ /٢٠٠  جهاز ميخرن بعد بگن نداشت يخچال بهتر بخره يا خا ...

ببین برندایی ک معرفن مث سامسونگ مطمئن باش خراب شدن توو کارش نیست ما الان چن ساله یخجال ایرانی خریدیم اخم نگفته چ برسه ب یخچال خارجی الکی هزینه زیاد نده اگه دوسه تومن فرقش بود میشد بگی اصلی بگیر ده تومن خیلیه این ک بهت گفته ده سال ضمانت داره فلان جنسش میارن مجانی برات چرته چون مارک خوبیه میدونن عمرا کمتر ده سال خراب بشه تی وی ما سامسونگه ضنانت ده سال داره هفت سال خریدیم عیچیش نشده 

من خیلی سر در نمیارم ولی تو اخبار میگفت ضمانت ندارها فقط قاچاق اومدن ارزونترن. سامسونگ عالیه. حالا اگه پولشو تقریبا دارین هر چقد هزینه کنی ضرر نمکنی حداقل خیالت راحته. سامسونگ ضمانت اصلی بخر کیفشووو ببر🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

والا گارانتی تو ایران خیلی بدرد نمیخوره😐فقط فرقش اینه که اونا گارانتی ندارن و اون یکی میری بت میگن گارانتی شاملش نمیشه.من که هیچ چیزم گارانتی نداشت الانم سالمن.فقط قهوع سازم گارانتی داشت که اون خراب شد گفتن شامل گارانتی نمیشع😐😐😐

عجببب ، البته ۷۱ کم سن میشه  بعد ۳۳ ۳۲ دیگه پسر اجازه دخالت نمیده  خوشبخت باشین تخمل کن ...

فداات عزیزم 😘 ان شاءا الله

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩