2726
عنوان

تا فردا وقت دارم يخچال جهيزيمو بخرم بياااااااين 😔😓

| مشاهده متن کامل بحث + 770 بازدید | 80 پست
اصليه ميشه مدل قديمي ها  از طرفي من توي خانواده اي افتادم ك خيليييييي پزوووو هستن  عروسا ...

فیک نیست که فقط چون گرون شده و نمایندگیها از ایران رفتن به خاطر موجود نبودن قطعات و خیلی چیزها بارهارو بدون گرانتی می فروشن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا چه خوبه، نمیدونم این رسمای مسخره رو چرا داریم،حالا جهیزبه به کنار من سیسمونی رو نمیفهمم چرا با ...

من خودمو زدم به اون راه و اصلا نذاشتم چیزی بخرن . هرچقدر که میخوان خانواده شوهر حرف بزنن

چون تجربه خرابی یخچال و فریزر رو دارم و میدونم چقدر روی اعصابه میگم که با ضمانت رو بخر!حرف مردمم به یه ورت باشه پس فردا موتورش سوخت کی میاد بهت پول بده دوباره بخری یا واست وسیله پیدا کنه!  

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
2728
وا چه عجیب یه پسری که مستقل هست و سی به بالا ربطی بع خانوادش نداره همسر خواهر من ۳۹ سالشه همه چیییی ...

شوهر من متولد ۷۱ مستقل هم هست کاملا 

منتها دهن مادرش رو که من نمیتونم گل بگیرم همیشه یه چیزی میگه

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
واقعا چه خوبه، نمیدونم این رسمای مسخره رو چرا داریم،حالا جهیزبه به کنار من سیسمونی رو نمیفهمم چرا با ...

واى اونو اصلأنگو بخدا خيلى ناحقيه مثلأمامان من واسه بچم که اولين نوه ش بود يه دستبند اورد و يه دست لحاف تشک و يه دست لباس واسه بچه و يه دست لباس هم واسه من ...همين....تازه توخانواده شوهرم خيلى هم سرم بالابود که مامانم اين همه کادواورده مال بقيه فقط درحديه دست لباس يا100هزارپول بود

تنهايي خيلى باارزشه   چون خالى از آدماى بى ارزشه      
به چه دلیل؟چه لزومی داره خانواده رو دخالت بده؟هر چی که میخره برا خودش میخره و خودش استفاده میکنه ب م ...

دقیقا موافقم

سر جهیزیه من مادرشوهرم اومد دید به شوهرم گفته بود فک نمیکردم اینجوری انتخاب کنه مبلاشو زنت.خیلی بی سلیقگی کرده طلایی خریده و اینا قدیمین و فلان.منم به شوهرن گفتم دوست داشتم این رنگی بخرن سلیقه ی من اینه منم که بای. لذت ببرم که میبرم.منم شاید خیلی از وسایل مادرتو نپسندم هرکدوم به خودمون مربوطه

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پیکر من دو قلب دارد ضربان🥺🤰حذف تاپیک
شوهر من متولد ۷۱ مستقل هم هست کاملا  منتها دهن مادرش رو که من نمیتونم گل بگیرم همیشه یه چیزی م ...

عجببب ، البته ۷۱ کم سن میشه 

بعد ۳۳ ۳۲ دیگه پسر اجازه دخالت نمیده 

خوشبخت باشین تخمل کن چند سال دیگه درست میشه 

من خودمو زدم به اون راه و اصلا نذاشتم چیزی بخرن . هرچقدر که میخوان خانواده شوهر حرف بزنن

اخه میدونی یوقتایی آدم میگه بخرم یه عمر خودمو از حرف و حدیث خلاص کنم نمیدونم کاش آدم گیر خانواده با فرهنگ بیوفته وگرنه هرچقدر هم که خودت به این حرفها معتقد باشی باز ممکنه حرف دیگران آزارت بده

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
واى اونو اصلأنگو بخدا خيلى ناحقيه مثلأمامان من واسه بچم که اولين نوه ش بود يه دستبند اورد و يه دست ل ...

اینجا اگر نخری انگار جنایت کردی😑

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
اخه میدونی یوقتایی آدم میگه بخرم یه عمر خودمو از حرف و حدیث خلاص کنم نمیدونم کاش آدم گیر خانواده با ...

خداروشکر به دلایل پی در پی نمیتونن چیزی بگن ‌.

ما تصمیم میگیریم بچه بیاریم بعد جورش رو یکی دیگه بکشه . من با کمک مالی مخالف نیستم . ولی با اجبار چرا .

تازه نوزاد به خیلی از  چیزهایی که به عنوان سیسمونی خریده میشه حداقل تا چندین ماه نیاز نداره .

خداروشکر به دلایل پی در پی نمیتونن چیزی بگن ‌. ما تصمیم میگیریم بچه بیاریم بعد جورش رو یکی دیگ ...

من که موافقم اما خدا نکنه گیر خانواده بی فرهنگ بیوفتی که از قضا شوهرتم مثل خانوادش فکر کنه

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
2706