عنوان

تا فردا وقت دارم يخچال جهيزيمو بخرم بياااااااين 😔😓

| مشاهده متن کامل بحث + 770 بازدید | 80 پست
پول اصلي مدل ٤ دربي ك ميخوام ٣٩ تومنه ك من ندارم  همين مدل رو با ضمانت غير اصلي ميده ٢٥ تومن&n ...

عزیزم من یه پیشنهادی دارم اگه بخوای ببین من پارسال جهاز گرفتم اون تایمی که یهو دلار رفت بالا و نمایندگیها کابا نمیدادن ،چندتا از اشناهامون از یه مغازه تو بانه حضوری و غیر حضوری خرید کرده بودن ،منم از اونجا گرفتم و قیمتای خیلی بهتر هممون چندین سال داریم استفاده میکنیم و عالیه و مونتاژ امارات هست به نظر من از مونتاژ ایران هم خیلی بهتره ،

من ازدواج كه كردم خانواده همسرم همه رو انداختن به ما ؛فرداي عقد رفتم دانشگاه بعد سه ماه اومدم خونه ديدم مادر عزيزم برا خودش كامل جهاز منو خريدو گذاشت تو اتاقا چيده يعني هنوز تو شوكم حتي روتختي هم خودش خريد من اصلا حساب نشدم ازونطرفم عروسي هم كه پيچوندن خانواده همسر جان باز مامانم رفت خودش تالار گرفت عروسي گرفت منم دعوت كرد فقط ادرس ارايشگاهم داد😂وقتي هم امدم منو اوردن تو يه خونه داغون كلنگي گفتن اينجا بشين صدات درنياد چقدر بچه و ساده بودم يادش بخير😉حالا اسي مهم درست زندگي كردنه اين داستانا چيه خانوادش فلانو بمانن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

والا من تهرانی هم نیستم ترک هم نیستم کردم همه چی رو ما خریدیم فقط یه تخته فرش و و تی وی داماد خرید

اره خیلی از شهرا مثل نهران هستن،ولی بعضی از شهرها پسرا میخرن انگار

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
اره خیلی از شهرا مثل نهران هستن،ولی بعضی از شهرها پسرا میخرن انگار

خوشبحالشون والا

ما که مادر داماد زر زر هم کرد

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2731
مدل رومانو؟ اگه اونه ك خيلي خوشگل و گرونه ديشب گفت ٥٦ تومن

نمیدونم.سلیقه ایه.من ساید بیشتر دوست داشتم و حس کردم از مد نمیفته ولی چهاردرا علاوه بر اینکه زیاد دوسشون نداشتم حس کردم زودم از مد بیفتن

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پیکر من دو قلب دارد ضربان🥺🤰حذف تاپیک
کجایی هستی که داماد باید بخره

ربط به جا نداره من مشهدی ام ولی همه چیزو دامادمون داد 😅 بستگی به توافق و توان مالی طرفین داره خواهرم فقط ظرف و ظروف گرفت اوونم در حد ده تومن 😂 

یکی هم مثل خالم کامل میده حتی شوهرش یه قاشق هم نداد 

یکی هم مثل دختر هموم نصف نصف 

عزيزم شمام بين ضمانت اصلي و متفرقه مونده بودي يا من فقط اينجورم؟  بيچاره شدم از بس دودل شدم&nb ...

من  هرچي تحقيق كردم ديدم اين ضمانتي كه دارن خداتومن بابتش پول ميگيرن در واقع ضمانت خود فروشگاه ها  هست. روي تمام دستگاه ها مث تي وي، يخچال، لباسشويي، اسپيلت، و.. ايا اصن فروشگاه فرداها زير بار بره نره! جاش عوض بشه نشه! طرف ورشكست نكنه و هزارتااا اما و اگرها .الان مث بقيه كشوراا نيست كه خود شركت واقعاا سرويس بده همش هم مونتاژ همين ايران هست.من جات بودم با همون ضمانت متفرقه ميخريدم.من الان ده ساله ازدوج كردم يخچالم سايد دوو هست فكر ميكني الان طوريش بشه برم فروشگاه بگم ده سال ضمانت دادين محل ميزارن بهم!!! اصن ضمانت رو كجا گذاشتم مكه يادم مياد؟!

دهن بين نيستم ب فكر خونوادمم اونا ميان ١٥٠ /٢٠٠  جهاز ميخرن بعد بگن نداشت يخچال بهتر بخره يا خا ...

خودتو دست کم نگیر بگو من عاشق دکور و چیدمان و وسایلای خونمم همین اول کاری توام قاطی اونا نشو.

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃
ببين عزيزم ما سنى هستيم خانواده پسره از خونه بگير به طلا همممممه چيو پسره ميخره عروس فقط سرويس ظرف و ...

واقعا چه خوبه، نمیدونم این رسمای مسخره رو چرا داریم،حالا جهیزبه به کنار من سیسمونی رو نمیفهمم چرا باید مادر پدرامون بدن،شوهر من از الان طلبکاره که مامانت باید همه چیو بده

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
به چه دلیل؟چه لزومی داره خانواده رو دخالت بده؟هر چی که میخره برا خودش میخره و خودش استفاده میکنه ب م ...

منم با حرف شما موافقم،اما دیدم اسی حساس شدن،و میگن پشت سر حرف میزنن،گفتم ی کم سیاست به خرج بده،ی جوری که اونام خودشون باشن که فردا چیزی نگن،

هرچند با شما موافقم،من بودم اهمیت نمیدادم،فقط نظر خودم.

من  هرچي تحقيق كردم ديدم اين ضمانتي كه دارن خداتومن بابتش پول ميگيرن در واقع ضمانت خود فروشگاه ...

والا 

کی ب کیه 

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
خوشبحالشون والا ما که مادر داماد زر زر هم کرد

وا چه عجیب یه پسری که مستقل هست و سی به بالا ربطی بع خانوادش نداره همسر خواهر من ۳۹ سالشه همه چیییی داد و جلو خانوادش گفت نصف نصف بوده 😄😃😅 موقع خرید هم خودشو خواهرم میرفتن 

2706