2726
عنوان

تا فردا وقت دارم يخچال جهيزيمو بخرم بياااااااين 😔😓

| مشاهده متن کامل بحث + 770 بازدید | 80 پست
اصليه ميشه مدل قديمي ها  از طرفي من توي خانواده اي افتادم ك خيليييييي پزوووو هستن  عروسا ...

حرف رو ول کن بابا 

به درک هی بگن

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واى شما ترک ها چقد پدرعروس رو به فشارميندازيد هم بيچاره پدره دختر ميده همم روش کلى وسايل خونه ميخره

اتفاقا ترکها برعکسن پسرا درشتهارو میخرن ما تهرانیا رسممونه همه جهیزیه رو دختر میخره بهغیر از تی وی و یه تخته فرش

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
عزيزم گول نخوررر ضمانت اصلي كيلو چنده الان تو اين تحريم اخه؟!!! خود فروشگاه با ريسك داره بهت يه تض ...

عزيزم شمام بين ضمانت اصلي و متفرقه مونده بودي يا من فقط اينجورم؟ 

بيچاره شدم از بس دودل شدم 

نميدونم چيكار كنم 

2728
من دو ماهه هرشب بازارم ٤ درب اصلي از هر مدل سايدي گرونتره مثلا ٤ دربه الجي از ٢ دربش خيلي گرونتره هم ...

دو در بگیر هیچ فرقی نداره تازه قشنگترم هست به نظرم

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️

چن ساله سامسونگ و ال جی داره تو ایران مونتاژ میشه ینی واقعا فکر کردی میگن اصله کاملا از کره اومده😂 فقط قطعات مال اونوره من برا جهیزیه کلی تحقیق کردم الان دیگه همش مونتاژ ایرانه بقیه وسایل با نه ایه گارانتی معتبر نداره اونیکه اینور گارانتی میکنن معتبر تره تو این تحریم لوازم خونگی اصلی میخوایین

ديشب فروشنده ميگفت يخچال الجي بدون ضمانت اصلي رو فروختم 

بعدم خراب شده بوده خوده طرف رفته درستش كنه دربشو ك باز كردن ديدن موتورش ابسال نميدونم يا ابسانه خوده ايرانه بجاي الجي كره

بگو خودشون بیان کمکت انتخاب کن،حتما یکی رو از خوانواده داماد ببر خرید.

به چه دلیل؟چه لزومی داره خانواده رو دخالت بده؟هر چی که میخره برا خودش میخره و خودش استفاده میکنه ب منو و اونو و مردم چه؟چرا باید سعی کنیم هر چی که هست رو خوب و بد ب مردم نشون بدیم گوش زد کنیم 

یکم خودمونو قبول داشته باشیم همونطوری که هستیم با همون شرایطی که داریم

اسی جون انشالله ب خوشی استفاده کنی با حرف مردم زندگیتو نچرخون تو خودت برا خودت زندگی میکنی یخچاله اگه کوچیکه برا خودت اگه بزرگه بازم برا خودته عشق کن مقایسه نکن

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃
اتفاقا ترکها برعکسن پسرا درشتهارو میخرن ما تهرانیا رسممونه همه جهیزیه رو دختر میخره بهغیر از تی وی و ...

والا من تهرانی هم نیستم ترک هم نیستم کردم همه چی رو ما خریدیم فقط یه تخته فرش و و تی وی داماد خرید

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
عزيزم شمام بين ضمانت اصلي و متفرقه مونده بودي يا من فقط اينجورم؟  بيچاره شدم از بس دودل شدم&nb ...

بدون ضمانت بخر ۱۰ میلیون مگه کمه؟این ضمانتا همش چرته به این فکر کن اگرم یخچالت خراب بشه از ده تومن کمتر هزینش میشه

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
اتفاقا ترکها برعکسن پسرا درشتهارو میخرن ما تهرانیا رسممونه همه جهیزیه رو دختر میخره بهغیر از تی وی و ...

ببين عزيزم ما سنى هستيم خانواده پسره از خونه بگير به طلا همممممه چيو پسره ميخره عروس فقط سرويس ظرف و قابلمه و يااصلأاگه نخواستن نميزارن يعنى کسى روشون زور نداره بخره يانه...به نظرم درستش اينه اقابراى خودش زن ميگيره چرا پدره عروسه انقدبه فشاربيوفته

تنهايي خيلى باارزشه   چون خالى از آدماى بى ارزشه      
چرا دهن بینی؟با مردم و وسایل و حرفاشون چیکار داری !

دهن بين نيستم ب فكر خونوادمم اونا ميان ١٥٠ /٢٠٠  جهاز ميخرن بعد بگن نداشت يخچال بهتر بخره يا خانواده شوهرم ك بسياااار پزو و چشم و هم جشمي هستن ابرو خانوادمو ببرن من خودم ي يخچال ي قولو ميخواستم ولي نميدوني ك خانواده همسرم چيا گفتن 

2706