2726
عنوان

تا فردا وقت دارم يخچال جهيزيمو بخرم بياااااااين 😔😓

| مشاهده متن کامل بحث + 770 بازدید | 80 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مسلما ضمانت اصلی،واس من ی مشکلی داشت ک درست نمیشد،چون ضمانت نامه داشت خودشون یکی دیگه اوردن،قبلی رو بردن،بدون هزینه و اینا....وسیله برقی یکم ریسکش بالاس،همیشه سعی کن ضمانت دار و اصلش رو بخری

اصليه ميشه مدل قديمي ها  از طرفي من توي خانواده اي افتادم ك خيليييييي پزوووو هستن  عروسا ...

کیفیت مهم تره.‌گوره بابای مردم

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2728
پول داری اصلی بخری نداری اونا بخر

پول اصلي مدل ٤ دربي ك ميخوام ٣٩ تومنه ك من ندارم 

همين مدل رو با ضمانت غير اصلي ميده ٢٥ تومن 

در حالت دوم ميتونم با اين ٢٥ تومن يخچالي ديگه با صمانت اصلي بخرم ولي خب ن قيافه داره ن ٤ دربه نه دوسش دارم 

اصليه ميشه مدل قديمي ها  از طرفي من توي خانواده اي افتادم ك خيليييييي پزوووو هستن  عروسا ...

چرا دهن بینی؟با مردم و وسایل و حرفاشون چیکار داری !

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃

عزيزم گول نخوررر

ضمانت اصلي كيلو چنده الان تو اين تحريم اخه؟!!!

خود فروشگاه با ريسك داره بهت يه تضمين ميده.شركت سامسونگ نمايندگي مستقيم ديگه ندارن اصلن مث بقيه برندها 

فكر ميكني ده سال ديگه مثلا اين فروشگاه هست اصن!!!

من واسه خريد اسپيلت الجي همين مسايل رو كامل بررسي كردم. 

وا کی گفته 4در بهتر و گرونتر از سایده؟؟؟4در اصلا خوب نیست دهن ادم سرویس میشه از ته یخچال چیزی برداره

من دو ماهه هرشب بازارم ٤ درب اصلي از هر مدل سايدي گرونتره مثلا ٤ دربه الجي از ٢ دربش خيلي گرونتره همينطور سامسونگ و بكو 

2706