2726
تو لگنم درد شدید پریودی دارم و بچه با سر فشار میاره ب واژنم ک خودش یه درد بدی داره

منم همین دردو ده روزه دارم ولی زایمان نمیکنم. ان شاله چیزی نیست. ولی چرا ماه اخر اونم شب توی خونه تنها موندی اخه! اگ دردت شدت پیدا کرد و غیر قابل تحمل شد زنگ‌بزن به اورژانس 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درد شدید پریودی,چند روز پیش ۳ فینگر باز بودم

خب پس حتما درد زایمانه. اگه میتونی تحمل کن تا صبح صبر کن که کسی بیاد پیشت ولی اگ بیشتر شد زنگ بزن اورژانس. همسرت کی میاد خونه؟؟؟ سرکاره؟

منم همین دردو ده روزه دارم ولی زایمان نمیکنم. ان شاله چیزی نیست. ولی چرا ماه اخر اونم شب توی خونه تن ...

دهانه رحمت بازه؟  کسی ندارم اینجا,کارشوهرم شیفتیه ۲روز خونست ۱ روز سرکاره

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....
2728
دهانه رحمت بازه؟  کسی ندارم اینجا,کارشوهرم شیفتیه ۲روز خونست ۱ روز سرکاره

یک سانت کلا. دیگه خسته شدم انقدر ورزش کردم که باز بشه هیچ‌فرقی ام‌نکرده چهار شنبه میشه یک هفته ک یکسانت بازم

تو لنگنت درد داری و درد پریودیه . برو بیمارستان . زنگ بزن اورژانس . 

فعلا آروم گرفته,اگه فاصله دردا کوتاه شد زنگ میزنم

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....
تو لگنم درد شدید پریودی دارم و بچه با سر فشار میاره ب واژنم ک خودش یه درد بدی داره

ب بیمارستان‌اورژانس زنگ بزن‌شوهرت‌کحاس؟

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
یک سانت کلا. دیگه خسته شدم انقدر ورزش کردم که باز بشه هیچ‌فرقی ام‌نکرده چهار شنبه میشه یک هفته ک یکس ...

من ک اصن تحرک ندارم حتی راهم نمیرم,میگم بچه یکم وزن بگیره, اما این دهانه رحمه میزاره مگه,عجله داره انگار

یک سانت کلا. دیگه خسته شدم انقدر ورزش کردم که باز بشه هیچ‌فرقی ام‌نکرده چهار شنبه میشه یک هفته ک یکس ...

باز میشه نگران نباشید . من که با آمپول فشار زایمان کردم و بچه بالا بود . خیلی سختم بود . ان شاءالله واسه شما آسون باشه.

خب پس حتما درد زایمانه. اگه میتونی تحمل کن تا صبح صبر کن که کسی بیاد پیشت ولی اگ بیشتر شد زنگ بزن او ...

آره سرکاره,۹صبح میاد. اگه دردم زیاد شد ب محض اینکه هوا روشن شد میرم زایشگاه

من ک اصن تحرک ندارم حتی راهم نمیرم,میگم بچه یکم وزن بگیره, اما این دهانه رحمه میزاره مگه,عجله داره ا ...

من از خدامه زود بیاد بیرون هرچی تلاش کنی اون تو وزن بگیره بیاد بیرون کم میکنه بازم . نگران نباش بسپار دست خدا

آره سرکاره,۹صبح میاد. اگه دردم زیاد شد ب محض اینکه هوا روشن شد میرم زایشگاه

مراقب خودت باش. ان شاله که تا صب میکشی صب میری راحت کوچولوتو بغل میکنی عزیزم نگران نباش. 

من از خدامه زود بیاد بیرون هرچی تلاش کنی اون تو وزن بگیره بیاد بیرون کم میکنه بازم . نگران نباش بسپا ...

توکل به خدا...خودش مواظب هممون باشه

2706