2726
عزیزم من تقریبا هرشب میخونم ولی امشب وقتی از خواب بیدار شدم واسه نماز دیدم دخترم تب داره تابهش دارو ...

عزیزم نماز شب کلا مستحبه شما حتی میتونی دورکعتم بخونی و نماز شب محسوب بشه حتی روایت هست که اگر نمیتونید کامل بخونید دورکعت بخونید هم نمازتون درسته هم کامل بوده

گفتند مهم نیست که انسان باشیم؛کافیست فقط دشمن شیطان باشیم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=108412206]التماس دعا به سوال شرعی زنگ بزنید راهنماییتون میکنن[/QUOجوابم

سوال شرعی یه شماره دارم تو وات ساپ ساعت پنج نیم صبح تا ساعت دوازده شب انلاینه جواب میده من پرسیدم هنوز منتظر جوابم

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁 یاشایدم بگیرید🤭🍀🍀🍀🍀🍃🍃🍃
[QUOTE=108412196]خوووش به حالت  چه ایمان قویی تو داری [/QUOTEمگه؟ فدات گلم چطور مگه؟

هیچی فقط خوشبحالت اخه گفتی تقریبا هرشب میخونم خیلی باید ایمانت قوی باشه که از خوابت بزنی افرین بهت خدا پشت و پناهت

💜👶❤
2728
عزیزم نماز شب کلا مستحبه شما حتی میتونی دورکعتم بخونی و نماز شب محسوب بشه حتی روایت هست که اگر نمیتو ...

پس قبوله ممنون

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁 یاشایدم بگیرید🤭🍀🍀🍀🍀🍃🍃🍃
هیچی فقط خوشبحالت اخه گفتی تقریبا هرشب میخونم خیلی باید ایمانت قوی باشه که از خوابت بزنی افرین بهت خ ...

ممنون گلم اره نماز شب خیلی دوس دارم هر طور شده میخونم هرشب.

2706