2410
2553
گلی من کلییی لیزر رفتم تا این شد بخدا شما هم برید از من بهتر میشید

عزیزم یعنی جای جوش داشتی رفتی لیزر؟ لیزر برای چیه صورت خوبه؟ درد هم داشت؟ 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
عزیزم تهران کجا رفتی؟ جراح بینی خوب میشناسی اهواز؟من خودم تهرانم ولی شنیدم اهواز دکترای خوبی داره

تهران فقط پوست رفتم خودم به شخصه واسه فیلر و این چیز ها فقط جعفریه بنظرم خوبه بقیه خییلیی غیرطبیعی فیلر میزنن!! بقول معروف پلنگ میشن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من یک سوم از آلوئه ورا رو بریدم ژلش رو کامل درآوردم و ریختم توی میکسر تا کاملا یکدست شد بعد با یه کم ...

خیلی خوبه، با چه کرمی ترکیب میکنی مارکش رو بگو

و اینکه صورتت چسبناک نمیشه بعد هربار استفاده

2720
خیلی خوبه، با چه کرمی ترکیب میکنی مارکش رو بگو و اینکه صورتت چسبناک نمیشه بعد هربار استفاده

من با کیو وی ترکیب میکنم بود ونبود کرم مهم نیست فقط کرم میریزم که از چسبناکیش کم بشه ولی به هر حال یه کم چسبناک میشه که به بهانه چسبناکیش چند ساعت یه بار باپنبه وگلاب تمییز میکنم صورتمو.

گفتند مهم نیست که انسان باشیم؛کافیست فقط دشمن شیطان باشیم!
2714
یه لیزر هست co2فرکشنال خییلیی لیزره خوبیه همه ی لک هارو از بین میبره محدود دکترایی هستن که دارن دو ه ...

اوه چقدر گرون همه لیزرا انقدر گرون ؟ شما دکتر پوست پیش کی رفتی به دکتر پوست خوب به من معرفی مبکنی

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
منم اسم محبی رو شنیدم فقط میگن سخت نوبت میده . پدر شما کی عمل کرد؟طبیعیه فرم بینیش؟

اره عزیزم طبیعیه بینی هردوشون ماله مامانم ولی باز طبیعی تره اره متاسفانه محبی خییلیی دیر نوبت میده 7ماه تو بونت بود!ولی مامانم دو هفته اینا رفت بعدشم که رفت گفت هفته دیگه بیا واسه عمل مامانم عزیزم پارسال عمل کرد بابام 2سال اینا پیش

اوه چقدر گرون همه لیزرا انقدر گرون ؟ شما دکتر پوست پیش کی رفتی به دکتر پوست خوب به من معرفی مبکنی

کدوم شهری عزیزم؟نه همه لیزرا گرون نیست این لیزره گرونه بقیه حدودای 200 اینا میشن معمولا هر دورش

نه گلی جای جوش نداشتم کک و مک داشتم خیلی زیاد ولی لیزر هموار ساز واسه ی جای جوش هم خیلی خوبه

عزیزم من هم جوش زیاد میرنم هم جای حوش دارم البته خیلی کم چال شده جاش به نظرت اولین قدم برلی اینکه جوشام درمان کنم چیه باید برم پیش دکتر؟ 

من گلاب وخیار رنده شده هم توی قالب یخ گذاشتم که صبحها یک تکه رو برمیدارم و روی پوستم میکشم تاکاملا آب بشه بعداز خشک شدنش باپنبه وگلاب تمییز میکنم و مرطوب کننده میزنم واقعا پوست رو شاداب میکنه

گفتند مهم نیست که انسان باشیم؛کافیست فقط دشمن شیطان باشیم!
2706