2726
واقا شما 31 سالته

بيشتر نشون ميدم؟؟😕😕😕

‏احترام به عقاید یعنی من به محدودیت هایی که برای خودت گذاشتی احترام بگذارم نه به محدودیت هایی که میخواهی برای من بگذاری!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ن خانمی از منم پایین تر میخوری

واي مرسي اميدوارم كردي😍😍😍

‏احترام به عقاید یعنی من به محدودیت هایی که برای خودت گذاشتی احترام بگذارم نه به محدودیت هایی که میخواهی برای من بگذاری!
بلفارول چیه

روغنه عزيزم براي رشد مژه و ابرو براي من خيلي خوب بود بعضي روزا بلفارول ميزنم بعضي روزاهم روغن نارگيل 

راست میگه من فکر کردم ۲۵ایتایی

قربونتون بشم مرسييييييييي😍😍😘😘

کار زیبایی چی انجام دادی؟دکترای خوب اهوازو میشناسی؟ببخشیدکمیپرسم من چهرتو ندیدم

من گلم اول پیشه دکتر رحمانی فر رفتم یه لیزر ساده واسم انجام داد هیچ فرقی نکرد کک و مک داشتم گفت سنت ککه لیزر سنگین انجام نمیدم باید بالای 25 باشی دیگه پیشه دکتر رادمنش رفتم کرمهdespigmenداد و ضد افتاب و قرصه ویتامین سی و زینک 40 روز استفاده کردم بعدش چند مدل لیزر واسم نوشتن خوده دکتر رادمنش که یکیش مونده گفته بود 15 مهر برم ولی مثل اینکه سفره تا 15ابانم نمیاد گفتن 20 ابان برم واسه لیزر اخریه فیلر زدم واسه گودی و تیرگی زیره چشم که تهران زدم و فیلره لب که البته مامانم پیشه دکتر مفاخر رفت اهواز اونم خیلی راضیه

من گلم اول پیشه دکتر رحمانی فر رفتم یه لیزر ساده واسم انجام داد هیچ فرقی نکرد کک و مک داشتم گفت سنت ...

عزیزم تهران کجا رفتی؟ جراح بینی خوب میشناسی اهواز؟من خودم تهرانم ولی شنیدم اهواز دکترای خوبی داره

عزیزم تهران کجا رفتی؟ جراح بینی خوب میشناسی اهواز؟من خودم تهرانم ولی شنیدم اهواز دکترای خوبی داره

مادرم راستش پیشه دکتر قاضی پور همین اهواز عمل کرد بینیش رو راضیه بهش میاد ولی پدرم تهران پیشه محبی عمل کرد اون هم خیلی راضیه ولی شنیدم دکتر عباسی یا نمیدونم عباس پور همچین اسمی هست تهران کارش خیلی خوبه

2706