2726
عنوان

تعبیر این خواب چیه؟

179 بازدید | 25 پست

خاب دیدم تو ازمایشگاهم دوتا پرستار ازم نمونه میگرفتن با سرنگ از لبم دو بارم ازم گرفتن گفتن مثبته گفتمشون چس مثبته گفتن هپاتیت داره لبت باید لباتو برداریم یعنی عمل کنیم ببریم منم های های گریه میکردم وزار میزدم خیلی واقعی بود گفتم خدایا یه معجزه نشونم بده خدایا کمکم کن یه دفه از خاب پریدم خیلی خوشحال شدم لازم ب ذکره من لبامو هشت ماه پیش ژل زدم تو خوابمم هس بهشون میگفتم نکنه از ژله و خدا جون غلط کردم ولی اصلا تا بحال همچین فکری ب سرم نزده بود ک ممکنه هپاتیت یا هر بیماری دیگه بگیرم 

چس مثبته ؟؟؟بفرما مردم چسشونم مثبته من هنوز یه گ و ز منفی هم ندارم 😐

انقد در مورد امضای قبلیم پرسیدین ک جریان چی بوده گفتم بزار عوض کنم توضیح بدم عاقا کاربری قبلیم مال 96 بود ترکید فقط و فقط بدلیل یه گ و ز 😐😐😐😐😐 اشتباه نکنید من گو ز ی در نکردم😑😑😑😑 یه خانومی چنان جلوی شوهرش بوق زده بود ک مرد بیچاره زندگی رو ول کرده بود رفته بود خبری هم ازش نبوده حالا این بانوی گوز نشان اومده بود دنبال راه چاره بود ک مرده رو برگردونه ولی طبق محاسبات من با اون شدت ک ایشون انفجار داده بود الان مرده باید تو سطح کره مریخ مشغول یافتن نشانه های حیات باشه 😐😐 بانوان گرامی لطفا هنگام مراوده و معاشه با همسرانتان خودتونو سفت بگیرید اگه نمیتونین سفت وایسین حداقل تاپیکشو نزنید روا نیست شما بگوزی ما قطع دسترسی شیم 😑😑😑😑😥😥😥😥😥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

انشالله خیره ی‌چیز کوچیک‌یا گوشه ذهنت بوده ناخوداگاه‌تو خوابت‌اومده من ک واقعا از خوابام خسته شد‌م‌.

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
امضاتو زیر پا گذاشتی😂

الان با اسید میاد سراغم 😂😂

انقد در مورد امضای قبلیم پرسیدین ک جریان چی بوده گفتم بزار عوض کنم توضیح بدم عاقا کاربری قبلیم مال 96 بود ترکید فقط و فقط بدلیل یه گ و ز 😐😐😐😐😐 اشتباه نکنید من گو ز ی در نکردم😑😑😑😑 یه خانومی چنان جلوی شوهرش بوق زده بود ک مرد بیچاره زندگی رو ول کرده بود رفته بود خبری هم ازش نبوده حالا این بانوی گوز نشان اومده بود دنبال راه چاره بود ک مرده رو برگردونه ولی طبق محاسبات من با اون شدت ک ایشون انفجار داده بود الان مرده باید تو سطح کره مریخ مشغول یافتن نشانه های حیات باشه 😐😐 بانوان گرامی لطفا هنگام مراوده و معاشه با همسرانتان خودتونو سفت بگیرید اگه نمیتونین سفت وایسین حداقل تاپیکشو نزنید روا نیست شما بگوزی ما قطع دسترسی شیم 😑😑😑😑😥😥😥😥😥
نه یخدا اصلنم حتی یبار بهش فکر نکرده بودم در مورد شام اصولا من شام نمیخورم کم اشتهام

ولی منم از این جرتو پرتا میبینما گوش نکن

باز تو خوبی

من همیشه تو خوابام3تا مردن که عوص نمیشن همیشه میدزدنم منم مث تو ب این چیزا فکر نمیکنم

بد همیشع از دستشون یا فرار میکنم یا تقلا میکنم یبار داشتن بهم تجا.. وز میکردن همسرمم بود هرچی صداش کردم کمکم نکرد فرداش بخاطر خوابم باهاش دعوا کردم 

خداروشکر هنوزم بلایی سرک نیومده 

ولی هنو دلخورم چرا شوهرم کاری نکرد

ای بابا خانم معلم منظورم چی مثبته

نه نه شوخی بوداااا الان تو تاپیک رادیو بودم هنوز فاز کامنتارو دارم 😂 به دل نگیر 

خوابتم خیره انشالله طبق گفته ی خودت بخاطر اتفاقات روزمره اس و انشالله تعبیرش جز خیر نیست 😊

غیبت یک آدم مظلوم و گوش کردی ولی خودت غیبت نکردی

من خو کلا غیبت زیاد میکنم ولی غیبت ادمای خوبو نمیکنم چرا یادم اومد یه کسی ک ادم پاکیه مردم غیبتشو کردن ولی من چیزی نگفتم اخه ترسیدم بگن سر وسری باهاش داره اخه مرده

2706