1464
1411
عنوان

تعبیر این خواب چیه؟

134 بازدید | 25 پست

خاب دیدم تو ازمایشگاهم دوتا پرستار ازم نمونه میگرفتن با سرنگ از لبم دو بارم ازم گرفتن گفتن مثبته گفتمشون چس مثبته گفتن هپاتیت داره لبت باید لباتو برداریم یعنی عمل کنیم ببریم منم های های گریه میکردم وزار میزدم خیلی واقعی بود گفتم خدایا یه معجزه نشونم بده خدایا کمکم کن یه دفه از خاب پریدم خیلی خوشحال شدم لازم ب ذکره من لبامو هشت ماه پیش ژل زدم تو خوابمم هس بهشون میگفتم نکنه از ژله و خدا جون غلط کردم ولی اصلا تا بحال همچین فکری ب سرم نزده بود ک ممکنه هپاتیت یا هر بیماری دیگه بگیرم 

چس مثبته ؟؟؟بفرما مردم چسشونم مثبته من هنوز یه گ و ز منفی هم ندارم 😐

نی نی یار جون گفته اگه بشنوم یا ببینم  راجع به مسائل مربوط به توالت تاپیک بزنی یا توی تاپیکای اینجوری شرکت کنی نه تنها قطع دسترسیت میکنم چشاتم در میارم 😐😐😐 من دیگه بچه خوبی شدم فقط در مورد خیانت وعفریته بازیه مادرشوهر و خواهرشوهرم حرف میزنم 😕😕😕 کاربری قبلیم مال سال 96 بود هعععععی 😢😢😢😢

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1436

انشالله خیره ی‌چیز کوچیک‌یا گوشه ذهنت بوده ناخوداگاه‌تو خوابت‌اومده من ک واقعا از خوابام خسته شد‌م‌.

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولده خودمه امیدوارم‌ یه روز تیکر تولد‌ نی نی عزیزمو اینحا بزنم.الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد‌یه‌کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
1485
امضاتو زیر پا گذاشتی😂

الان با اسید میاد سراغم 😂😂

نی نی یار جون گفته اگه بشنوم یا ببینم  راجع به مسائل مربوط به توالت تاپیک بزنی یا توی تاپیکای اینجوری شرکت کنی نه تنها قطع دسترسیت میکنم چشاتم در میارم 😐😐😐 من دیگه بچه خوبی شدم فقط در مورد خیانت وعفریته بازیه مادرشوهر و خواهرشوهرم حرف میزنم 😕😕😕 کاربری قبلیم مال سال 96 بود هعععععی 😢😢😢😢
نه یخدا اصلنم حتی یبار بهش فکر نکرده بودم در مورد شام اصولا من شام نمیخورم کم اشتهام

ولی منم از این جرتو پرتا میبینما گوش نکن

باز تو خوبی

من همیشه تو خوابام3تا مردن که عوص نمیشن همیشه میدزدنم منم مث تو ب این چیزا فکر نمیکنم

بد همیشع از دستشون یا فرار میکنم یا تقلا میکنم یبار داشتن بهم تجا.. وز میکردن همسرمم بود هرچی صداش کردم کمکم نکرد فرداش بخاطر خوابم باهاش دعوا کردم 

خداروشکر هنوزم بلایی سرک نیومده 

ولی هنو دلخورم چرا شوهرم کاری نکرد

ای بابا خانم معلم منظورم چی مثبته

نه نه شوخی بوداااا الان تو تاپیک رادیو بودم هنوز فاز کامنتارو دارم 😂 به دل نگیر 

خوابتم خیره انشالله طبق گفته ی خودت بخاطر اتفاقات روزمره اس و انشالله تعبیرش جز خیر نیست 😊

غیبت یک آدم مظلوم و گوش کردی ولی خودت غیبت نکردی

من خو کلا غیبت زیاد میکنم ولی غیبت ادمای خوبو نمیکنم چرا یادم اومد یه کسی ک ادم پاکیه مردم غیبتشو کردن ولی من چیزی نگفتم اخه ترسیدم بگن سر وسری باهاش داره اخه مرده

1474
اسید لوله باز کن توالت😂 که قشنگ جزای اعمالتو ببینی😂

اییییی من میرم بغل مادرشوهرم 😆

ولی منم از این جرتو پرتا میبینما گوش نکن باز تو خوبی من همیشه تو خوابام3تا مردن که عوص نمیشن همیشه ...

اینا شیاطینن و اجنه ی بد همیشه چهار قل و ایت الکرسی بخون چون بهت تجاوز کنن اسیب میبینی

1508