2726
عنوان

پسرخالم--عذاب وجدان دارم🙁

| مشاهده متن کامل بحث + 2383 بازدید | 37 پست

دقیقا منم همین شرایط رو داشتم جز اینکه اون از بچگی هیچوقت به من حتی نگاهم نکرده بود بعدش یهویی اومد گفت من ده ساله به خاطر تو شب و روز کار کردم و سرمایه جمع کردم که تورو خوشبخت کنم.منو میگی مات و مبهوت موندم چی بگم.پسر خالم خیلی پسر خوبی بود اما من واقعا نمیتونستم حتی یه دقیقه اخلاق خانوادشو تحمل کنم.بهش جواب رد دادم.یک سال بعد خودم ازدواج کردم و شوهرمو خیلی دوست داشتم و دارم.اونم دو سال بعدش ازدواج کرد.تو اون دو سال که مجرد بود خیلی عذاب وجدان داشتم به خاطرش اما چاره ای نبود...

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوب شما میگی باهاش ارتباطی نداشتی بهشونم قول ندادی .از اونورم ک دوسش نداشتی 

فک نکنم چیزی گردنت باشه 

بی خیال زندگیتو بکن .پسر خالتم درگیر عشق ی طرف شده 

ولی اینکه با رفتارت جوری وانمود کردی که بهت فک کنه 

اونو آره .

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔

پس من چی برادر شوهرم خاستگارم بود 😪

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
دقیقا منم همین شرایط رو داشتم جز اینکه اون از بچگی هیچوقت به من حتی نگاهم نکرده بود بعدش یهویی اومد ...

اين از اول ميچسبوند خودشو بهم

اه

منتظر بود همه برن بياد دستمو بگيره و هي با بهانه اونطوري ميكرد

حالمو بهم ميزد ولي خيلي عاشقم بود

پروفايلش زده بودخانومAعاشقتم😐

يني حالم خوب باشه؟؟گناهي نكردم نه؟؟

نه چه گناهی؟ نامزد که نبودی ! بعدشم آدم همچی دسته خودشه اگه الان وضعیتش خوب نیست خودش کرده از کجا معلوم وقتی به شما میرسید پیشرفت میکرد ؟؟ خودش خواسته وضعیتش اینجوری باشه

يني حالم خوب باشه؟؟گناهي نكردم نه؟؟

عزیزم‌منم وقتی ازدواج کروم‌نسبت به پسری که دوسم داشت خیلی عذاب وجدان داشتم واقعا بهم میریختم دلم براش میسوخت.شنیدم تو دانشگاه خیلی افت داشته مریض هم شده ولی تهش گفتم من که مقصر نیستم هرکدوم زندگی خودمونو داریم.توام اصلا عذاب وجدان نداشته باش 

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پیکر من دو قلب دارد ضربان🥺🤰حذف تاپیک
2706