1464
1459
عنوان

پسرخالم--عذاب وجدان دارم🙁

648 بازدید | 37 پست

بچه ها دست خودم نيست

خيلي عذاب وجدان دارم

من از بچگي پسرخالم عاشقم بود خيلي زياد

حتي تو بازيامون تو بچگي از قصد بغلم ميكرد 

تا اينكه بزرگ شديم 

خالم و شوهر خالم همه جا ميگفتن اين عروس ماعه و فلان و..

من ولي دوسش نداشتم پسرخالمو  ن از اخلاق خانوادش خوشم ميومد ن از خودش همه جا بهم ميچسبيد و فاز ميگرفت هوامو داره

من بهش هيچ قولي نداده بود و دوستم نبودم باهاش

و اينكه عااشق پسر عموم بودم و باهاش ي ساله ازدواج كردم و بعد ازدواجم اخلاق خالم عوض شدو پسرش عروسيمم نيومد

بعد ي سال چس ناله هاي اينستا و تلگرامش تمومي نداره و اينكه بچه زرنگ و تيزهوشان بود ولي كنكورشو امسال گنننند زد🙁داغونه و باباشم داغون ترش ميكنه

احساس ميكنم مقصرم😔ولي من قراري نداشتم باهاش

عقايد مثل كفشه😊كفشتونو بزور نكنيد پاي بقيه

بیخیال شما زندگی خودتو بچسب به این چیزا فکر نکن! این شرایطی هم که از پسرخالت توصیف کردی الان خیلی از جوونا همینن پروفایلشون فقط ناله و ادا اصوله

کاش میدانستی و میفهمیدی که برای داشتنت دلی را به دریا

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1475

کنکور رو خراب کرده دنبال بهونه بوده

مَرد هستم، همین.                                                                                                                              من همینجوری استعداد قطع دسترسی شدن دارم شما با تاپیکای جالبتون بدترش نکنید :)))
1334
بیخیال شما زندگی خودتو بچسب به این چیزا فکر نکن! این شرایطی هم که از پسرخالت توصیف کردی الان خیلی از ...

اخه خيلي موفق بود

از همه طرف طرد شده

باباش هرروز سركوفت كنكور ميزنه بهش

با همه دعوا ميكنه با دوستاش

سيگاري شدع

دلم نمياد 😔

منم پسر عممه عمم میشینه همجا میگه زن نمیخواد چون یکیو دوس داشته ازدواج کرده

خاله منم همش فاز و جبهه گرفته بره من و خانرادم

اخه خيلي موفق بود از همه طرف طرد شده باباش هرروز سركوفت كنكور ميزنه بهش با همه دعوا ميكنه با دوست ...

دیگه اینا به شما مربوط نمیشه کاری نمیتونی واسش بکنی خیلی از همسن و سالای پسر خالت تا دبیرستان عالین بعد اونجایی که باید خودی نشون بدن گند میزنن شما ذهنتو درگیر نکن

کاش میدانستی و میفهمیدی که برای داشتنت دلی را به دریا
1474

دقیقا منم همین شرایط رو داشتم جز اینکه اون از بچگی هیچوقت به من حتی نگاهم نکرده بود بعدش یهویی اومد گفت من ده ساله به خاطر تو شب و روز کار کردم و سرمایه جمع کردم که تورو خوشبخت کنم.منو میگی مات و مبهوت موندم چی بگم.پسر خالم خیلی پسر خوبی بود اما من واقعا نمیتونستم حتی یه دقیقه اخلاق خانوادشو تحمل کنم.بهش جواب رد دادم.یک سال بعد خودم ازدواج کردم و شوهرمو خیلی دوست داشتم و دارم.اونم دو سال بعدش ازدواج کرد.تو اون دو سال که مجرد بود خیلی عذاب وجدان داشتم به خاطرش اما چاره ای نبود...

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖
خاله منم همش فاز و جبهه گرفته بره من و خانرادم

دقیقا آنقدر بدم میاد من هیچ قولی ندادم توقع داشتن ما بشینیم اینا خواستگاری

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم تیکر یه سالگی پسرمه 👶💙💖
دیگه اینا به شما مربوط نمیشه کاری نمیتونی واسش بکنی خیلی از همسن و سالای پسر خالت تا دبیرستان عالین ...

يني حالم خوب باشه؟؟گناهي نكردم نه؟؟

1457