2733
2734
عنوان

عسل تزریق کردم به واژنم ببینید چه بلایی سرم اومده😭

| مشاهده متن کامل بحث + 153825 بازدید | 147 پست
آخه دارو خوبم نکرده بود😭

عزیزم باید با دکتر ادامه بدی تا دلیل عفونتو پیدا کنی. گاهی تغذیه تاثیر داره، گاهی بهداشت همسرت و لباس ها، گاهی یه عفونت دیگه که ایمنی بدنتو ضعیف کرده و ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها اینم بگم من قبلا موقع نزدیکی خیلی درد داشتم ولی بعد عسل دیگه درد ندارم فقط این ترشحاتم چندروزه زیاد شده و خارش گرفتم

یعنی داخلو خوب کرده داره عفونتا رو میریزه بیرون،؟

عهد نابستن از آن به که ببندی و نپایی♻️
2731
2738

چرا الکی انجام میدین اخه یه مدت مد شده شب تا صبح سیر میذاشتن ،یکی از اشناهای ما همینجور با عفونتش ور رفت تبدیل به زگیل تناسلی شد دور از جونتون ،دکتر اینهمه درس خونده عسل بمالین اخههههههه کره عسله مگه خواهررررررر من

الان اونايي كه ميان اين روش خاي خطرناك رو تجويز ميكنن پاسخگو باشن😐😐 استارتر احياناا تصميم نداري ي ...

دکتر خودم یه ماه  طول میکشه وقت بده اگه تا فردا همینطور باشم میرم پیش یه دکتر دیگه اورژانسی

عهد نابستن از آن به که ببندی و نپایی♻️
نه من شب زدم خوابیدم تا صبح

ای واییییی عزیزم چیزی رو نمیدونی بپرس زن عموم همیشه میکنه اینکارو میگفت خیلیم خوبه ولی ۵دیقه پاشو میکرد به دیوار بعد ۵ دیقه میرفت دستشویی که همش بیاد پایین  اشتباه کردی 

2706