2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وای اون کمجا ها عالیه

مام خدا بخاد داریم خونه رو عوض می کنیم، آبان اثاقمونو میبریم، نی نی ما تو تخت نورادیش اصلا نخوابید همش میخوابه پیش ما 

ولی میخام واسه اتاقش از اونا واسه زیر تختش بسازم و جکدار کنم، وقتی مهمون داربم بعضی اسباب بازیاشو اونجا قایم کنم

فک کن طفلی هنوز نمی تونه اسباب بازیهای بالاتر از سنشو بازی کنه یکی از فامیلامون اومد کلید درکمدشو وا کرد جعبه عروسکی که مال بالای ۳ ساله واکرد داد بچه ش از پوشکشو عوض کرد تا شیشه شیرشو گم کرد

برادر زاده شوهرمم هر وقت میاد میره لباسهایی که میخریم واسه بیرونش یواشکی عکس میندازه و حتی اسباب بازیاشو به بقیه نشون میده هنو نی نی استفاده نکرده زنگ میزنن کجا خریدی میخایبم بریم بخریم🤔😶

اینا رو که نمیشه تو صندوق گذاشت ی جای مخفی زیر تخت تعبیه شه راحت میشم

برای منم جک داره اصلا صدا نمیده و کلی هم وسیله زیرش جا میشه

چیکار میکنین که صدا نمیده مال ما صدا میده خیلی.موقع غلت زدن عادی حتی!

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پیکر من دو قلب دارد ضربان🥺🤰حذف تاپیک
2738
مام خدا بخاد داریم خونه رو عوض می کنیم، آبان اثاقمونو میبریم، نی نی ما تو تخت نورادیش اصلا نخوابید ه ...

معذرت میخوام اما چقدر بی فرهنگن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
معذرت میخوام اما چقدر بی فرهنگن

کاش یکی بتونه اینو بهشون بگه، کلی ادعای راحت و بی تعارف بودنشه

یبار زنگ زد عمو من و فلانی( فلانی همون فامیله که اسباب بازی بچه رو بدون اجازه از تو جعبه باز می کنه در میاره) با دخترش میخواهیم بیایبم خونتون دلمون واسه نی نی تنگیده همسرم گفت عزیزم ما الان تهران نیستیم

پرسید کجایید

گفت شمال

نه گذاشت نه برداشت گفت وایییی الان دیگه کسی شمال نمیره ملت میرن خارج

همسرمم بدون مکث گفت عزیزم من میدونم تو عمرت فقط یبار رفتی ترکیه اونم با تور 

اونم کم نیاورد پرو پرو گفت عمو که بی ذوق باشه همینه، میری ماموریت برادرزادتو ببر تا خارج ندیده نباشه

من از اون روز تا حالا تو ccu بستریم و امیدی به برگشتم نیس

کاش یکی بتونه اینو بهشون بگه، کلی ادعای راحت و بی تعارف بودنشه یبار زنگ زد عمو من و فلانی( فلانی هم ...

وای خدایا چقد بی ادبن اینا دیگه کین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چیکار میکنین که صدا نمیده مال ما صدا میده خیلی.موقع غلت زدن عادی حتی!

مال مام صدا میده خیلی

حتی همین جوری بشینیم رو تخت صدا میده، منم نصف شب زباد دسشویی میرم، همش غیژ غیژ 😐

اصلا راضی نیستم ازش

ما ازین تولیدیا سفارش دادیم واقعا پشیمونم 

مال مام صدا میده خیلی حتی همین جوری بشینیم رو تخت صدا میده، منم نصف شب زباد دسشویی میرم، همش غیژ غی ...

من از بازار مبل گرفتم تهران.از خود تخت راضیم ولی جک زیرش نه😑خیلی صدا میده

1
5
10
15
20
25
30
35
40