2703
2553
عنوان

شوهرم قهر کرده از۱۱ شب رفته نیومده چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1093 بازدید | 62 پست

نگران نباش گلم تو زنگ زدی بهش پیامم دادی اون جواب نداده.میدونم سخته ولی سعی کن بخوابی ان شاالله بزودی میاد خونه.مردای ای دوره زمونه چقد لوس شدن.نصف تاپیکهای نی نی سایت شده جریان دعوا و قهره مردا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اونایی ک میگن راحت بگیر بخواب.ی لحظه خودشونو جای استارتر بزارن میفهمن چقدر سخته چشم انتظار بودن

من این اتفاق افتاده برام

بعددیدم رفته پیش ننه اش خوابیده

من هم به روی خودم نیوردم دیگه ازاین کارانکرد

اول واخرش بود

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
2720
اصلا راحت نیست. مرد جماعت رو ندین سوار میشه 

با دل بی صاحابم چیکار کنم؟؟؟؟

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2714

توی یه قابلمه که تفلنش یکم خراب بود برنج پختم نشست سر سفره دعوام کرد که میخوای سرطان بگیریم توی این درست کردی بلند شد رفت غذا نخورد.رفت داخل اتاق منم اعصابم خورد شد دیدم هر چی باهاش حرف میزنم جوابمو نمیده گفتم اصلا درست کردم مخصوصا تو یکی سرطان بگیری.اونم عصبانی شد گفت واقعا خجالت نمیکشی پس میگی آرزوی مرگ منو میکنی؟بش گفتم اینو گفتم که جوابمو بدی نه این برداشتی که تو کردی.ولی رفت سریع لباسشو پوشید و رفت.منم اولش باورم نشد رفت گفتم شاید برگرده ولی هنوز نیومده

ی مشاور برو. همسرت نباید بیرون خونه بمونه شب و. وقتی اومد اگ حس کردی ظرفیت داره  خیلی عاقلانه و دور از حرفای خاله زنک بش بگو میخام باهم مث دوتا ادم بالغ صحبت کنیم. مشکل اصلی ک سرش بحث کردیم فعلا ب کنار. اما دوس دارم مث ادمای شجاع وقتی تو زندگیمون ب مشکل خوردیم حلش کنیم فرار مال ادمای ضعیفه

اگرم حس کردیم نمیتونیم کنار بیاییم و همون موقه حلش کنیم بازم فرار غلطه. مادربزرگم میگ تحت هییییچ شرایطی حتی جای خابتم از شوهرت دور نکن. اگ ازت دور شه تو تو دلش کمرنگ میشی. نذار ب اون حد از عصبانیت برسه ک بره. حتی اگ حق با تو بود دیدی گنجایش بحث و نداره بگو فعلا همینجا دس نگه داریم تا بعدا ادامه ش بدیم

لایک نکنید اه
توی یه قابلمه که تفلنش یکم خراب بود برنج پختم نشست سر سفره دعوام کرد که میخوای سرطان بگیریم توی این ...

چه بچگانه!!!!

چندسالشه؟

احتمالاازچیزی ناراحت بوده اینجوری نشون داده

اخه چیزمهمی نبوده بحثتون

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
توی یه قابلمه که تفلنش یکم خراب بود برنج پختم نشست سر سفره دعوام کرد که میخوای سرطان بگیریم توی این ...

یا از یه چیز دیگه ناراحته 

یا یکی پرش کرده 

وگرنه مساله ای نیست که بخواد قهر کنه و بره چیزی نشده 

2706