2726
عنوان

درد دل😢

48 بازدید | 5 پست

سلام. بچه ها اگر مادر شوهرتون عمل کنه و هزینه عمل رو فقط پدر شوهرتون و شوهرتون بدن. و بقیه بچه ها بگن که نداریم و ندن در صورتی که میتونن کمک کنن

و شوهر شما هم پس اندازتونو بده. حق همچین کاری داره؟ اگه شما لعتراض کنید که باید تقسیم بشه بین همه، حق داره ناراحت بشه و دعوا کنه؟

عزیزم هر کس وظیفه خودشو انجام بده منتظر این نباشه بقیه چیکار میکنن 

شوهر شما هم وظیفشو در قبال مادرش انجام داده 

مطمعن باش به صورت دیگه بر میگرده بهتون 

اون بچه های دیگشم شک نکن ی جایی تاوان پس میدن 

همیشه به این فکر کن روزی اگه دخترت یا پسرت بی توجه بهت بشن چه حسی داری 

سعی کن کنار شوهرت باشی تو این مواقع .اون به اندازه کافی عصابش بهم ریختس شما سعی کن بهش آرامش بدی .بخدا من دختر خالم فلجه 

عروس اورده طبقه بالاشونه 

نگم براتون فرشتس فرشته 

الان ۷ ساله عروسشونه 

باور میکنی تو هر کاری باید اجازه از اون بگیرن انقد دوسش دارن .پدر شوهرش به جون عروسه قسم میخوره 

عروسشون از هیچ کاری دریغ نمیکنه .

یه کاری کرده که شوهرش دور سرش میچرخه 

پس بهتره مخالفت نکنی 

صبور باش .یه کاری کن شوهرت عاشق بشه .ن اینکه نفرت ایجاد بشه تو زندگیت 

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم هر کس وظیفه خودشو انجام بده منتظر این نباشه بقیه چیکار میکنن  شوهر شما هم وظیفشو در قبال ...

اخه مبلغ خیلی زیاده. جدای از این هزینه. تمام انتظارا از شوهر منه. بستری. ترخیص و....

2728

اینجوربوده پ من جیزی نگفتم بقیه برادراهم کنارکشیدن دیک مادرشه دیک نمیتونه ک ببزاره روزمین بمونه من همیشه میگم عیبنداره ادم خودش پدرمادرداره ماهادختریم منم پسربودم داشتم ب پدرمادرم خرج میکردم

دوبارکاربریم تعلیق شده  به درخواست خودم جدید نیستم
اخه مبلغ خیلی زیاده. جدای از این هزینه. تمام انتظارا از شوهر منه. بستری. ترخیص و....

بی خیال .فقط صبور باش 

اینارو میدونم میفهمم چی میگی 

ولی بدونه خدا ی جایی دستتون میگیره که با خودت میگی خوب شد به شوهرم گیر ندادم 

عزیزم درکت میکنم .

مادرم مریض بود حتی دادشام نگاش نکردن  خودمم که آس پاسم 

خاهرم خودش با هزینه خودش بردش دکتر خدایی شوهرشم کمک کرد 

هزینه تقریبن ۱ ملیونی شد 

اصلنم مهم نبود براش که کی چرا کمک نمیکنه 

البته حقوق پدرم ماه ب ماه میاد ولی اون لحظه هیچ نداشتیم .گفتم خدایا ممنونتم که همیشه ی جایی کمک میکنی .البته خاهرمم نسبت ب خانواده همسرشم اینجوره 

صبوره 

عزیزم زمان زود میگذره .یه روز همون بچه ها ک نسبت ب مادر بی اعتنا بودن چشماشون باز میکنن میبینن که ای کاش اینجور نبودیم که بچه خودمون انقد بی توجه بشه 

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔