2726
عنوان

امشب جاریم

1402 بازدید | 35 پست

بهم گفت خوش به حالت...

جاریم دخترخوبیه ولی زبون درازه😁وقتی شوهرش یه چیزی میگه فوری دعواشون میشه امشب خونه مابودن منوشوهرم همیشه به هم میگیم عشقم عزیزم نفسم کلاعادت کردیم امشب توآشپزخونه بودیم شوهرم صدام زد عزیزگلم عشقم برام چایی میاری بعد جاریم بهم گفت خوش به حالت چقدر شوهرت باهات خوب حرف میزنه چه اسمای قشنگی صدات میزنه منم گفتم خب منم قشنگ حرف میزنم اسم قشنگ بهش میگم میگه من خوشم نمیاد اسم عزیزم عشقم بگم به شوهرم خجالت میکشم گفتم بعد توقع داری شوهرت بهت این حرفاروبگه میگه وظیفشه شوهرش میشنید بهش گفت عشقم بیاکنارم برگشت بهش گفت دیگه نشنوم بازاین حرفابزنی 😳دختره خوبیه عروساش دارم ولی نمیدونم فازش چیه شما فهمیدین  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂من رفتم لالا فردا میخونم پست بذارید😘

❤برای شادی روح پدرم صلوات ❤سکوتم از رضایت نیست دلم اهل شکایت نیست هزار شاکی خودش داره خودش گیره گرفتاره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
فقط تاپیک زدی پز بدی شوهرت پیش جاریت بهت گفته عشقم گلم؟😂😂😂😂

همیشه میگه منم میگم پیش هرکی هم باشه میگیم والا

❤برای شادی روح پدرم صلوات ❤سکوتم از رضایت نیست دلم اهل شکایت نیست هزار شاکی خودش داره خودش گیره گرفتاره

حس ميكنم جاريت مشكل مغزي داره!

😐🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

"دختر خوبیه عروساش دارم "رو فقط من نفهمیدم یا بقیه هم مثه منن 😕؟

انقد در مورد امضای قبلیم پرسیدین ک جریان چی بوده گفتم بزار عوض کنم توضیح بدم عاقا کاربری قبلیم مال 96 بود ترکید فقط و فقط بدلیل یه گ و ز 😐😐😐😐😐 اشتباه نکنید من گو ز ی در نکردم😑😑😑😑 یه خانومی چنان جلوی شوهرش بوق زده بود ک مرد بیچاره زندگی رو ول کرده بود رفته بود خبری هم ازش نبوده حالا این بانوی گوز نشان اومده بود دنبال راه چاره بود ک مرده رو برگردونه ولی طبق محاسبات من با اون شدت ک ایشون انفجار داده بود الان مرده باید تو سطح کره مریخ مشغول یافتن نشانه های حیات باشه 😐😐 بانوان گرامی لطفا هنگام مراوده و معاشه با همسرانتان خودتونو سفت بگیرید اگه نمیتونین سفت وایسین حداقل تاپیکشو نزنید روا نیست شما بگوزی ما قطع دسترسی شیم 😑😑😑😑😥😥😥😥😥

داماد عموی منم وقتی نعشه میشه 🤣🤣 

جلو مهمونا میگه نفس من چایی بیاره 

اون وقت تو خونه😐فوش ناموسی میده 🤣🤣🤣

زنش که دختر عمومع خندش میگیره 

بعش میگه تو شیطون درس میدی 😁

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔

منکه تازه عقد کرده بودم به شوهرم میگفتم آقایی همجا.. خواهرای شوهرم تعجب میکردن.. براشون عادی نبود.. بعد چندوقت اتفاقی چشم خورد گوشیه یکیشون دیدم اسم شوهرشو اقایی سیو کرده.. منم به روش نیاوردم.. اما الان همشون آقایی میگن شوهراشون.. 😁😁😁😅

فقط تاپیک زدی پز بدی شوهرت پیش جاریت بهت گفته عشقم گلم؟😂😂😂😂

خو مگه چیه

چطور خودت ی ساعت پیش شوهرت صدات زد: جیگمل نفس عشقولانه محبوبه ی پرنسس بانوی جمیل و قدیر و شکیل، 

اصلا هم طولانی نیس

شوهر منم الان تو خواب هی میگفت سیمین بری مه پیکری آری،  ای از ماه و از گل بهتری آری کجایی ، مگه من اومدم پز بدم بگم؟ نههههههه اصلنم اهل چاخان و پز نیستم، شما خودتون باید متوجه بشید من از جاریم خوشبخت ترم تا دلم خنک بشه

منم میرم لالا

بیایید یکم حسودی کنید بعدا میام میخونم😎

2706