2733
2734

دوستان شما شوهرتون براتون گوسفند میکشه از بیمارستان بیاید؟؟؟؟

ب نظرتون مادرشوهرتون برای خودتون و بچتون چی میخرن؟؟؟؟

فقط حیدر امیر المومنین است😍😍حیدر شدی تا بر درت هی در بکوبم🌼🌼🌼با افتخار شیعه ی مولا هستم😎❤❤❤❤علی (ع)موجود غریبی ست.کسی که دوستانش بهترین مردان حق و دشمنانش شقی ترین اصحاب جهل اند.میدانید اینکه بتواند کسی یک تنه در خیبر را از جا بکند ولی وقتی در خانه اش را آتش میزنند دستانش بسته باشد.اینکه بتواند کسی روزها خلیفه وقت باشد و شب ها رهگذر کوچه های یتیم نشین کوفه.اینکه تمام مدینه از غضب حیدری اش قالب تهی کنند و باز همان تمام مدینه جرئت کنند حق مسلمش را غصب کنند.این ها عجیب است. این ها نشان می دهد شخصیت چند بعدی مولا چقدر میتواند حیرت آور باشد.علی تمام لحظه هایش عبادت بود.چه نعره هایش در بدر و جمل و صفین.چه سکوتش در روز های بعد از غدیر.چه طلوعش از دیوار کعبه.چه عروجش از محراب مسجد.علی همه چیزش عبادت بود.و چه افتخاریست و که ولایت علی ابن ابی طالب حصنی❤❤❤❤❤.راستی مولا جان شنیدیم عجیب یتیم نواز بودید.میدونید مولا می گن امام هر عصر پدر اون امت هست.و این روز ها درد یتیمی خار بدی تو گلوی ماست.دنیا ما رو غریب گیر آورده.و ما همه کز کردیم یه کنج خلوت و بغض کردیم و دل نگرانیم که چرا پدر از راه نمی رسه که بگیم یتیم نیستیم😔صاحب داریم😭امام داریم.دلم رفت خرابه ی شام چرا😔😔جان رقیه دعا کن دوران یتیمی تموم بشه😢همین

شوهرم گوسفند میکشه 

ولی مادرشوهرم فک نکنم چیز خاصی به نوشون بدن

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شوهرم گف قربونی قربونیه بجا گوسفند ۵تا خروس قربونی میکنم میدم ب ادما نیازمند بقیشم میدم ی تیکه طلا برات مادرشوهر ایناام اگ پسر باشه زنجیر و پلاک اسم خودش اگ دختر باشه النگو

نفسم هایلین💜
2738

گوسفند ما ميكشيم حتما براي بچه  ولي من به شوهرم گفتم چند روز بعد بكش كه حال و احوالمون خوب سرجاش باشه.مادرشوهرمم شهر ديگه هست ترجيح ميدم روزاي اول زايمانم تو دست و پام نباشه تاريخ دقيق بهش نگفتم شوهرمم تمايلي نداره كه اون بياد باهاش اصلا ارتباط چنداني نداره هروقت اومد و هرچي اورد دستش درد نكنه.كادو هم از شوهرم چيزي نميخام طلا خيلي دارم و اصن استفاده هم نميكنم  .همون يه دسته گل و شيريني و توجه كفايت ميكنه كه مطمين هستم انجام ميده