1464
1411
عنوان

داستان زندگی من ...😊

| مشاهده متن کامل بحث + 126167 بازدید | 2240 پست

وااااایییی خدایا تو چطور تحمل کردی😨😰

عزیزم خیلی سختی کشیدی ولی خدا هم واقعا بهت لطف کرد مثل اینکه یه نفرو از وسط اتیش جهنم پررررت کرده باشن وسط بهشت🥺

به فکر طلاق نباش امیدوارم زندگیت خوب بشه و رابطه تو و همسرت بشه پر از محبت ❤️

فقط حواست باشه به هیچ وجه برنگردی کابل پیش اون افریطه ها😠

و اینکه میدونم عکس نمیذاری پس لطفا یه عکس بذار ولی صورتتو کامل خط خطی کن معلوم نباشه من دوس دارم هیکل و حجابتو توی امریکا ببینم..... دغدغه حجاب دارم برای مهاجرت😊

خدایا تنهام نذار.....

عزیزم داستانتو خوندم خیلی ناراحت شدم امیدوارم دخترت خوب شه وحالا ک فک کنم ۲۰ سالت اینا باشه اول جوونیته انشاا از این ببعد با بچه هات خوب وخوش زندگی کنی💕.اطلاعات حقوقیتم ببر بالا شاید به دردت خورد

ممنونم از همه وقت گذاشتید و خوندید❤️

سلام تبسم داستانتو خوندم باورم نمیشه ی دختر همسن من اینقد سختی کشیده باشه داستانت واقعا جالب و در عین حال غم انگیز بود😖 عکس بچهاتو گذاشته بودی متاسفانه من ندیدم لطف میکنی دوباره بذاری منو هم تگ کنی که ببینم😍 انشالله هلنم سالم و سلامت میاد پیشتون

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1473
عزیزم امیدوارم دخترت زودتر خوب شه تو قوی هستی پس همینجور قوی ادامه بده،با عرض پوزش شما اعتقادی ب جلو ...

ممنونم عزیزم ...جلوگیری داشتم با کاندوم ...رو کاندوم و طبیعی باردار شدم فقط بچه اولم و جلوگیری نداشتم من خیلی زود باردار می شم آخرش آیودی گذاشتم و با کاندوم و طبیعی هم جلو گیری می کنم تا نشم 😕

کسانی که می رقصند.....دیوانه به نظر می آیند.....!!!نزد کسانی که موسیقی را نمی شنوند...!!!
تو رو خدا دا همون آمریکا بموني گول نخوری بیایی کابل

یه بار منصور به زور بردم کابل شش ماه موندم ...من دیگه گذشته ام الان اگه بخواد نیاردم آمریکا ..برم سفارت و شکایت کنم خودشون من و میارن امریکا

کسانی که می رقصند.....دیوانه به نظر می آیند.....!!!نزد کسانی که موسیقی را نمی شنوند...!!!

خدا کمکت کنه و دخترت سالم و سلامت بیاد خونه

یکی از بستگان من هم بچش همین مشکل را داشت الان یک سال و نیم میگذره و هنوز بچه نمیتونه نفس بکشه و دستگاه بهش وصله

نمیدونم انگار یه بیماری جدیده 

منم دوست دارم عکستون را ببینم

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
1334
چه مادر نامردی ادم با دشمن اش همچین کاری رو نمی کنه

بیچاره مهمون رفته بوده و خواهرش جلوش گریه می کنه تبسم و بده اینم دیده چقد خوبن حتما گفته خوشبخت میشه تبسم 

اخه خوب معلومه کسی روی اصلی کسی رو نمیبینه مگر اقوام بشی ... 

خدا کمکت کنه و دخترت سالم و سلامت بیاد خونه یکی از بستگان من هم بچش همین مشکل را داشت الان یک سال و ...

جدی؟؟؟؟؟ ممنونم عزیز خدا کنه هلن خوب بشه خیلی می ترسم دخترم با عیب بزرگ بشه و تا آخر عمرش سختی بکشه

جدی؟؟؟؟؟ ممنونم عزیز خدا کنه هلن خوب بشه خیلی می ترسم دخترم با عیب بزرگ بشه و تا آخر عمرش سختی بکشه

عزیزم همه که مثل هم نیستن آن شا ا.. دخترتون زود سرحال میشه و غم شما هم تموم میشه خودتا ناراحت نکن

ذکر استغفار زیاد بگو که گره گشای خیلی مجربی هست و چله ی حدیث کسا

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
1396

داستانت خیلی خیلی دردناک بود. واقعا از شوهرت خیلی بدم اومد. ببخشید اینو میگم ولی چقدر تو فرهنگ مردم افغان جنس مونث بی ارزشه. امیدوارم این فرهنگ تغییر کنه. 

خیلی اذیت شدی امیدوارم هلن به سلامت برگرده خونه

خیلی قوی هسی خیلی تحملت بالاس.

خیانت. حرفا و حرکات شوهرت. خرجی ندادن گردش نبردن منع از درس وادار کردن به سقط تنهایی سفر رفتن با بچه کوچیک. الان تو آمریکا تنهایی دو تا بچه کوچیک داری یکی هم مریضه بیمارستانه حتما خیلی اذیت میشی. 

عزیزم خدا کمکت کنه واقعا سخته. خیلی برات ناراحت شدم. از اون تاپیکاییه که از ته قلبم دوست دارم بفهمم دروغه. 

ای کاش دروغ باشه  

یه بار یه زن افعان گفت ازدواج با مرد افغان خیلی سخته و شکنجه آور..گفت وقتی یکی از ما با یه ایرانی ازدواج میکنه واقعا خوشبخته

عزیزم برای افسردگیت یه کاری بکن.تازه اول راهیی و من بهت قول میدم حالت بهترو بهتر میشه .برای هلن کوچولو هم دعا میکنم.فقط قول بده بخاطر یچه هاتم شده بشی تبسم چهارده ساله

تو همون امریکا بمون و شوهرتم بیخیال شو

💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه،برام حفظش کن💝
1508