2733
2734
عنوان

شمابودین باباتونو میذاشتین توخونتون

| مشاهده متن کامل بحث + 1980 بازدید | 121 پست
اره مادر مقدسه مخصوصا مادرایی مث مادرمن کاش قدرشونو بدونیم

عزیرن برای قدرشناسی از مادرت از آقای به اصطلاح پدرت دوری کن چون اون زن بیچاره به خاطر هوس اون‌مرد به پای شما سوخته حالا تو سر و یامون گرفتی و زندگی داری مادر بیچاره ات چی چطور راحت میتونی ببخشیش نه برای اینکه شما رو ول کرد بدا جوونی مادرت که سوخت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی ناراحت شدم برات منم شرایطم مشابهته..من جات بودم راش نمیدادم...وقتایی که بهش نیاز داشتی هیچوقت ک ...

ن واقعا حق داری آجی این دفعه دیگه تصمیم گرفتم ی جواب خوب بهش بدم

درگیر حسی بودم که میدونسم یه بازیه ولی موندم که ببازم
عزیرن برای قدرشناسی از مادرت از آقای به اصطلاح پدرت دوری کن چون اون زن بیچاره به خاطر هوس اون‌مرد به ...

حق باتوعه خیلی اشتباه کردیم..من وقتاایکه جواب نمیدم مامانم میگه بردارببین چی میگه اون بدتر از ما سادس..بخدا آجی کووچیکم دوسالش،بود این اتفاق افتاده خیلی،سخته ها

2731
شماها جای من بودین چیکار میکردین😭 درحالیکه حتی براعقد منم نیومده توسط دادگاه عقد کردم😥😢

من بودم محل ببخشیدسگم نمیدادمش ی عمر عشق وحال کرده حالا یاد شما کرده خائن😠

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

به نظرم ببخشش ولی باهاش رفت و آمد نکن و تلفنی هم زیاد صحبت نکن 

بالاخره هر اشتباهی یک تاوانی داره نمیشه بدون تاوان انگار هیچ اتفاقی نیفتاده 

کل کودکی و نوجوانی و جوانی سه تا بچه و جوانی یک مادرو خراب کرده یعنی زندگی ۴ نفر . باید متوجه بشه. بهش بگو برو ۱۵ سال بعد می بینمت! ببین چی میگه 

ولی در کل حتما کاری رو بکن که مادرت صلاح میدونه . اگه راضی نیست حتی یک بارم این آدمو ملاقات نکن

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2738

من اصلا کینه ای نیستم ولی راستش جای تو بودم تو خونم راهش نمیدادم. مادرتم شکایتشو دنبال کنه. اینهمه سال نفقه نداده بهتون. بذاری راحت بیاد خونتون دهن کجی به یک عمر زحمت مادرتونه! 

خیلی باید بک مرد سنگدل باشه زن و سه تا دخترشو تو این جامعه گرگ ول کنه. یعنی این آدم یک اپسیلون غیرت و انسانیت نداره.

خلاف نظر شوهرت کاری نکن که زندگیت تلخ بشه اونم برای این مثلا بابا

من نسخه ای برات تجویز نمیکنم تجربه خودمو میگم. من نمی بخشم به خاطر تمام روزایی که از دست رفت. از جوونی مامانم که هدر شد. همش فکر میکنم کی میخواد جبران کنه جوونیشو آرزوهاشو حسرتاشو. همین یه دلیل که جلو چشممه باعث میشه نبخشم. از حق خودمم بگذرم از حق مامانم نمیتونم. اگه ما بچه هاش نبودیم قطعا دوباره ازدواج میکرد و اینجوری فرسوده نمیشد پس حقش نیست. میدونی مامان منم مثل مامان توئه انقدر خوبن که انگار هیچ کینه ای نداره نمیگه نبینیش بدشو نمیگه. اما من از همه خواهر برادرام بدترم. میگم فراموش نمیکنم وقتی خواهرم احساساتی میشه بهش میگم فراموش نکن بهت چی گذشته که تو ببشتر از همه ما لطمه خوردی بابت بابا. نمیدونم شاید کارم درست نیست. اما آدما باید تاوان اشتباهشونو بدن. پدر من که داره تاوانشو میده میدونم. 

خدا کمکمون کنه عاقبت بخیرشیم

بچه ها میشه لطفا برای حاجت قلبی من صلوات بفرستین. ممنونتونم😍

عزیزم خودت میگی وقتی شما بی پناه و کوچیک بودید و بهش نیاز داشتید ولتون کرده اونوقت چرا شما ولش نمیکنی الان؟ تازه اون کوچیک و بی پناهم نیست. 

میگی مامانت این همه سختی کشیده به خاطر همون پدر

اونوقت میخوای در خونتو به روش وا کنی؟ اگه این کارو کنی نامررردیه در حق مادرت. 

میگی واسه ازدواجت نیومده 

پدری که تو مهم ترین روز دخترش نبوده و اصن نیومده ببینه کسی که باهاش ازدواج کرده کی بوده چیکاره بوده 

به نظرت الان که بی پول شده و فیلش یاد هندستون کرده باید راش داد؟ همه مردای این مدلی اون موقع که خوش خوشانشونه خانواده رو ول میکنن میرن و وقتی بی پول و درمونده میشن بعد این همه سال برمیگردن تا بچه هاشون بهشون برسن. 

تمام این سال هایی که شما از داشتن پدر محروم بودید پدرتون داشت واسه دوتا بچه ی دیگه پدری میکرد

مگه شما چیتون ازون بچه ها کمتر بود؟ 

همه اینارو برات نوشتم تا به حرف شوهرت با جون و دل گوش کنی و زندگیتو به خاطر مردی که زندگیتو خراب کرد خراب نکنی. هیچکس الان جز شوهرت و مادرت نباید برات مهم باشه 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
تو خیلییییی خوبی 😘😘😘من که خیلی کینه ایم اگه من بودم همون اول میگفتم من شمارو نمیشناسم بابای من خی ...

عین این فیلما 😂

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
من بودم محل ببخشیدسگم نمیدادمش ی عمر عشق وحال کرده حالا یاد شما کرده خائن😠

الان خیلی پشیمونم واقعا نباید محلش میذاشتم نخصوصا منکه نه عقدم ن عروسیم حتی جهازمم مامان بیچارم خرید باز منه ساده بخشیدمش

من نسخه ای برات تجویز نمیکنم تجربه خودمو میگم. من نمی بخشم به خاطر تمام روزایی که از دست رفت. از جوو ...

ان شاالله خداهممونو عاقبت بخیرکنه..خیلی پشیمونم چون خیلی باهامون بدکرد کل خونوادش باهاش در ارتباط بودن جزما..اونام مارو بپول بابام فروختن و پشتش موندن ک تااینجا کشید بیچاره آبجی کوچیکم فقط دوسالش بود ک رف😭😭

2706