2733
2734
عنوان

مامانا نظر بدید لطفا

134 بازدید | 26 پست

بچه هاتون از چه سنی صحبت کردن!! من دخترم نوزده ماهس کلا بیست تا کلمه به زور میگه چی کار کنم به نظرتون خیلیم باهاش حرف میزنم !!! یه کم نگرانم میکنه البته کاملا همه حرفای منو مو به مو متوجه میشه و انجام میده مثلا میگم برنامه لباسشویی تموم شده برو درشو باز کن عین کاری که می خوامو بدون راهنمایی انحام میده یا هر کار دیگه ای ولی حرف نمیزنه جمله دو کلمه ای نمیگه مثل مامان بده !!!! که معمولا بچه ها تو این سن میگن رو هم نمی تونه بگه 

بچه های شما چطوری بودن!؟

پسر من دوسال و نیمگی 20 کلمه هم نمی‌گفت یدفعه موتورش روشن شد بلبل زبون شد فداش بشم الهی🥰

پسر یعنی یه خونه پر از توپ و اسلحه و ماشین ؛ پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس؛پسر یعنی یه کمد پر از کفش و کلاه و لباس اسپرت؛پسر یعنی کراوات و پاپیون و کت مردونه کوچیک؛ پسر یعنی بوی مردانه داشتن درحین کودکی؛ پسر یعنی یه کپی شده سایز کوچیک از عشقت؛پسر یعنی شجاعت ؛ پسر یعنی رفیق و امید آینده پدر ؛پسر یعنی غرور و تکیه گاه مادر ؛ پسر یعنی ولیعهد خونه، من و بابایی عاااااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من                                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
جدی !!! یعنی چی یه روزه زبون باز کرد

نه اینکه یه روز 

تو یکی دو ماه یواش یواش تعداد کلمه هاش بیشتر شد بعد دو کلمه ای بعد جمله کامل پیشرفتش خیلی خوب بود

پسر یعنی یه خونه پر از توپ و اسلحه و ماشین ؛ پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس؛پسر یعنی یه کمد پر از کفش و کلاه و لباس اسپرت؛پسر یعنی کراوات و پاپیون و کت مردونه کوچیک؛ پسر یعنی بوی مردانه داشتن درحین کودکی؛ پسر یعنی یه کپی شده سایز کوچیک از عشقت؛پسر یعنی شجاعت ؛ پسر یعنی رفیق و امید آینده پدر ؛پسر یعنی غرور و تکیه گاه مادر ؛ پسر یعنی ولیعهد خونه، من و بابایی عاااااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من                                          

بچه ها متفاوتن از هم نگران نباش عزیزم 

داداش من دوسالشه تازه اونم به سختی دوکلمه رو جمله میکنه میگه  یکی دوهفتست ک شروع کرده اونم

نمیخواد کاری کنی نگرانم نباش فقط براش کتاب قصه و شعر زیاد بخون 

منم دختر بزرگم مثل دختر شما بود سریع راه افتاد و دیر زبون باز کرد ولی حرف میزنه غصه نخور دختر دومم کاملا برعکس 

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
2738

پسرمن ۱۵ ماهس 

بابا.مامان.اسم‌ من. اسم دوتاداییش با کلمه دایی

زشته.دس دس.جیش.آب‌.به به.

صدای ماشین درمیاره میگ ناااان نااااان

آب بده میگ

کلمه بده رو میگ

چیزی بخاد میگ بده

هاپو.پیشی.جوجو

بذا بازم یادم بیاد....

قدیمی ها میگن تخم کبوتر بهش بدی زبون باز میکنه تو شهر ما هر بچهای دیر زبون باز کنه تخم کبوتر بهش مید ...

از کجا بیارم یعنی واقعا اثر داره!؟ تخم بلدرچین میدم ولی نمیدونم تخم کبوتر از کجا بیارم

2706