2737
2734
عنوان

بچه ها دلم خیلی گرفته خیلییی

88 بازدید | 17 پست

بچه ها دلمم گرفتههه چرا رفیقااا انقد نامردنن تو تاپیکای قبلیم داستان تصادفم و شکایت یکی از دوستام هستتت دوستای دبیرستانم بودننن جفتشون یکیشون ک دستش مو برداشت ششکایت کرد اون یکی کمکم کرد یه کم و پیشم بود یه کم ولییییی  با اینکه نامردی اون ییکی دوستمون دیده باهاش حرف میزنه بیرون میره  امروزم یه دوست دگ ام دیده بود بیرون باهاشش در صورتی ک من به اون دوستم میگم بریم بیرون منو میپیچونه نمیدونم من اینجودی حس میکنممم آیا من خودخواهم ک ناراحت میشمممم که چرا با اینک دید اون در حقم نامردی کرده ولی باز باهاش میگرده؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دوستای منم اینجوری بودن نمیدونم من اونارو ول کردم یا اونا منو همییییشه تنهام حتی سایت حتی گروه های ت ...

من از این ناراحتم ک اون دوستم دید در حق من چطوری نامرد کرد ولی باز باهاش داره میر بیرون حرف میزنه من خودم بودم میزاشتمش کنار واقعن نمیفهممم چرااااا

من از این ناراحتم ک اون دوستم دید در حق من چطوری نامرد کرد ولی باز باهاش داره میر بیرون حرف میزنه من ...

😔😔😔برا اینکه دست ماااا نمک نداره با یکی ۱۰سال دوس بودم درد دل میکرد میگفت خواهرمی ولی با بقیه میرفت بیرون خونشون ایستوری میکردم دوستام....دوستام😢

منم تنهاااا

۲۶ چطور

همسنیم فک کردم سنت کمتره من چون خودم از این چیزا خیلی دیدم دارم بهت میگم م همیشه همینه عزیزم اصلا ی حالتی هست انگار هر کی تو اکیپ اخلاقش مزخرفتره اکثرا سمت اونن. اینو ب خودت بقبولون ک همه همینن و سعی کن اعتماد ب نفستو بالا ببری و تو  هم سگ محلشون کن. از هیچکس انتظار طرفداری رو نداشته باش و اینو بپذیر

2738
من از این ناراحتم ک اون دوستم دید در حق من چطوری نامرد کرد ولی باز باهاش داره میر بیرون حرف میزنه من ...

اشتباهت همینه منم اینطوری بودم و ضربه خوردم. تو هم بشو مثل اونا وگرنه بازنده ای

همسنیم فک کردم سنت کمتره من چون خودم از این چیزا خیلی دیدم دارم بهت میگم م همیشه همینه عزیزم اصلا ی ...

من پذیرفته امم ولی اون دوستم دید من چطور شکستمممممم سر تصادفممم خسارت مالی بالا داشت تو تاپیکامم هست ولی اون چیکار کرد بابهاش میره بیروننننن و اینا  میخام بدونم من حق دارم ناراحت شم یا نه؟؟؟ همیننننن من دارم خودخواهی میکنممم یا کار دوستم واقعن اشتباه ؟؟؟ ما اون شب با هم بودیم یه دستش مو برداشتتتت خیلی شیک رفتنننن و هر چی دوست داشت ب من گفت دو ماه دگ ام دادگاه دارمممم به سرم خیلی چیزا. اومد دوستم همه اینا رو دید ولی باز با اون میر بیروننن

اشتباهت همینه منم اینطوری بودم و ضربه خوردم. تو هم بشو مثل اونا وگرنه بازنده ای

چیکار کنممم بهمم بگوووو امروز دوست پسرم دیدشون تو خیابون با هم بودن بهم گفت با اون یکی ک ازم شکایت کرد اصن حرف نمیزتم بلاکشم کردممم اون در اورد ولی من در نیاوردم اصننن اصن نمیخام باهاش همکلام شممممم ولی اون یکی دوستم نمیدونم چیکار کنم دوست پسرم میگ حق نداری باهاش اصن دگ حرف بزنییی 

اره حق داری ناراحت شی عجب عوضی بوده اونی ک شکایت کرده

اره به خدا له شدممم جلو خونادمم چون شب تصا فمم بابام گفت نرو بیرون من ب خاطر اونا رفتم با اینک بابام هیچ وقت بهم نمیکفت نرو خود افسر مسخرمم میکرد میگفت مطمعتی دوستاات بودن رضایت نمیدن ..... 

چیکار کنممم بهمم بگوووو امروز دوست پسرم دیدشون تو خیابون با هم بودن بهم گفت با اون یکی ک ازم شکایت ک ...

اره درست میگه با اون یکی هم حرف نزن اون ب مراتب از اونی ک شکایت کرده هم بدتره. ببین حالا نشسته پشت سرتم با اون چ حرفایی زده این خط این نشون

2706