2733
2734
عنوان

نوزاد چشم رنگی

621 بازدید | 47 پست

سلام عزیزا 

من خودم و شوهرم چشمامون قهوه ای خانواده شوهرم ک هیچ کلا چشم رنگی ندارن 

ولی فامیلا من از سمت پدری همه آبی و سبز چشماشون سمت مادری هم مامانجونم و دایی هام چشاشون رنگیه سبز عسلیه 

به نظرتون چند درصد احتمالش هست که چشمای بچه منم رنگی شه عایا؟ 

۲۰درصد

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

راستی با شوهرت اشتی کردی

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

من مامانم سبزه بابام قهوه ای من و داداش بزرگه قهوه ای شدیم داداش کوچیکه زیتونی

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2738
ده درصد🤕رنگ تیره غالبه  خودتونم که تیره اید ولی خب غیر ممکنم نیست

آره خودمم میدونم نمیدونم چه شانس گندی دارم همه سمت پدریم چشم رنگی من قهوه ای بشم 

سمت شوهرمم که کلا نیستش چشم رنگی تو ایل و تبارشون حتی عسلی همه مشکی و قهوه ای پررنگ

شوهر من چشاش کااااملا سبزه هممممه ی فک و فامیلشم چشم رنگی ان آبی های روشن و سبزهای روشن اما مادر و خواهر شوهرم و البته خودم چشمامون قهوه ایه ما پند درصد احتمال هست؟😍

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊

من بابام چشم رنگی من چشم رنگی نشدم عموهام مادر بزرگم از طرف مادری پدر بزرگ مادر بزرگم ولی ن من چشم رنگی شدم ن بچم

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2706