2733
2734

لباسای مخصوص رو میگم

همش شدن از این تورای شل و ول حالت جوراب شلواری تکراری

جنس خوباش خیلی گرون و سایز کوچیک

این بود اهداف من از ازدواج😰😂😒

خدایا نترکم. خب اینم موضوعه ذهنمو مشغول کرده

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شوهر من میگه اصلا لباس برام مهم نیس،این خوبه یا بد؟ با کلی ذوق میرم لباس میخرم میپوشم اما اون نسبت ...

خب شاید مدلش اینجوریه

ولی تو واسه دل خودت بپوش شابد کم کم علاقمند شد

شایدم ی مدل خاصی رو دوس داره ک هنوز کشف نکردی

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎
لباس نپوش خب  اونجوری بهتره

اخه ذوق می کنم از این لباسا

چند سال پیشا که اینقدر گرون و بی ریخت نبودن تا جایی یادمه

همشون برا یه کارن دیگه

اره اما تنوع لازمه دیگه هر دوماه یکی ک بخربم

خب شاید مدلش اینجوریه ولی تو واسه دل خودت بپوش شابد کم کم علاقمند شد شایدم ی مدل خاصی رو دوس داره ...

نمیدونم والا

به لباسی مثل تاپ شلوارک بیشتر واکنش نشون میده تا لباس خواب

خدایا مراقب این فسقله تو دلم باش🥺
2738
نمیدونم والا به لباسی مثل تاپ شلوارک بیشتر واکنش نشون میده تا لباس خواب

خب دیگه همون تاپ شلوارک بپوش

وزنت چقدره مگه که میگی سایزشون کوچیکه

پسر یعنی یه خونه پر از توپ و اسلحه و ماشین ؛ پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس؛پسر یعنی یه کمد پر از کفش و کلاه و لباس اسپرت؛پسر یعنی کراوات و پاپیون و کت مردونه کوچیک؛ پسر یعنی بوی مردانه داشتن درحین کودکی؛ پسر یعنی یه کپی شده سایز کوچیک از عشقت؛پسر یعنی شجاعت ؛ پسر یعنی رفیق و امید آینده پدر ؛پسر یعنی غرور و تکیه گاه مادر ؛ پسر یعنی ولیعهد خونه، من و بابایی عاااااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من                                          
وزنت چقدره مگه که میگی سایزشون کوچیکه

67 کیلو ام 

نه همشون ولی بیشترشون تنم نمیشه مخصوصا اونایی که کشی نیست

اصن انگار فقط واسه تا سایز 38 ...40 هستن

67 کیلو ام  نه همشون ولی بیشترشون تنم نمیشه مخصوصا اونایی که کشی نیست اصن انگار فقط واسه تا س ...

وزنت که خوبه من سایزم 38 تو تنم عالی میشن

پسر یعنی یه خونه پر از توپ و اسلحه و ماشین ؛ پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس؛پسر یعنی یه کمد پر از کفش و کلاه و لباس اسپرت؛پسر یعنی کراوات و پاپیون و کت مردونه کوچیک؛ پسر یعنی بوی مردانه داشتن درحین کودکی؛ پسر یعنی یه کپی شده سایز کوچیک از عشقت؛پسر یعنی شجاعت ؛ پسر یعنی رفیق و امید آینده پدر ؛پسر یعنی غرور و تکیه گاه مادر ؛ پسر یعنی ولیعهد خونه، من و بابایی عاااااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من                                          
وزنت که خوبه من سایزم 38 تو تنم عالی میشن

اره دیگه واسه تا سایز 40 خوبن من کمی درشتم دیگه به سختی پیدا می کنم چیز قشنگ 

شوهر من میگه اصلا لباس برام مهم نیس،این خوبه یا بد؟ با کلی ذوق میرم لباس میخرم میپوشم اما اون نسبت ...

دقیقا مثل من 

در دنیایی که روزی                                                                                          روحم جسم خودم را ترک خواهد کرد از دیگران چه انتظار 

یه بار ازش پورسیدم گفتم دوس داری چه سبکی لباس بپوشم برا اولین بار چون حس کردم دوس نداره چند بار پوشیدم نگاهم نکرد ازش که پرسیدم گفت همین لباس معمولی 

در دنیایی که روزی                                                                                          روحم جسم خودم را ترک خواهد کرد از دیگران چه انتظار 
2706