2726
عنوان

بریزید اینجا همههههه😡 عکس😍

| مشاهده متن کامل بحث + 2211 بازدید | 264 پست

منکه فقط میچرخم خوابم نمیاد فردا مادر شوهره روضه داده نمدونم چی بپوشم هیییی خدااااا😥

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه گناه دارم😶

نه بخداا نداررری یکم امتحان کن خیلی حال میده

9/9/99بهترین اتفاق زندگیم افتاد....😍😍❤❤خداایا مواظب هدیه قشنگی  که دادی باش خدا جونم همیشه همه جا بیادتم خیلی دوستت دارم شاکرررررتم❤❤
2728

منم حوصله شوهرمو ندارم یجوریه اخلاقش خوب نیست اول خوب بودااا الان یطوریه دوست تدارم پیشش بخوابم ی راه حل بدین

9/9/99بهترین اتفاق زندگیم افتاد....😍😍❤❤خداایا مواظب هدیه قشنگی  که دادی باش خدا جونم همیشه همه جا بیادتم خیلی دوستت دارم شاکرررررتم❤❤
سلوم بچه ها همسرم الان قارچ سرخ كرده بود توشم تخم مرغ زد نيمرو شه جاتون خالي با نون لواشو سبزي خو ...

حالا ببین چ آتیشی راه انداختی یکی خواست ما چیکار کنیم؟☹😂

👈 با هرکی مثل "خودش"👉 
چرا گرسنه میخوابی؟

فقط ظهرا ناهار میخورم 

چی بگم والا وضعمون خوبه الان یخچالم پره 

من نامزدیم خونه بابامم اما مامانمم نه به صبحانمون اهمیت میده نه شام اگه بابام باشه شام هست نباشه شام نیست صبحانه هم که تعطیل

بچه خواهرمم فضوله یه مدته خونمونه به منم وابسته هست نمیتونم برم یه پی درست کنم بخورم 

💜👶❤
2706