1472
1459
عنوان

امروز یه مرد ۷۰ ۸۰ ساله بهم تیکه انداخت نفهمیدم منظورش چی بود

| مشاهده متن کامل بحث + 1056 بازدید | 109 پست

تیکه انداخته بهتون به خاطر حجابت . یعنی گفته الان همه میرن کربلا اونوقت تو با این حجاب چجوری روت شده بیای بیرون ؟ فکر کنم یه چیزی تو این مایه ها . 

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

دوست عزیز تا نونوایی تیپ کردن نداره که 😢

💎گروه آبی💙کاربری مهدیه ۲۴ سابق هستم🤗                   قدم ۱۶۷   وزن شروع ۸۸🙊👈🏻وزن جدید ۶۹.۷۰۰🥰》۶۸/۱۵۰》۶۷/۲۵۰💙 》۶۶/۵۵وزن هدف اول ۶۵🔒     هدف دوم ۶۱🔒هدف چهارم ۵۹🔒    باید شب یلدا به هدف دومم رسیده باشم💃💃💃💃        من یه مامان خوش ذوق وپر‌انرژیم😎😍😘 خدای خوبم بهم‌ اراده قوی بده من میییییییتواااااااااااااااانمممممممممممممممم🏋️‍♀️
1473
پیراجدیداچ فضول شدن اتفاقاهمین امشب غروب یه پاتال بهم گفت عجب مامانی😑😑باپسرم رفته بودم خریدکنم اصل ...

پيش بچه خجالتم نميكشن😑

آرام باش،تفكر كن،توكل كن،آستين ها را بالا بزن آنگاه دستان خدا رو ميبينى كه زودتر از تو دست به كار شده اند🙂
بیچاره زده بوده به سرش 😓 پیری و هزار دردسر دیگه  

😣 هرچی خل و چله میاد سر رام 

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 
😣 هرچی خل و چله میاد سر رام 

😂😂😂😂عزیزم

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍                                                      آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نوردی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂😂 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁        هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
1449
ول کن ذهنتو درگیر نکن به قول میلاد خواه میگفتی چسخل مسخلی چیزی هستین 😂😂😂😂

وای 😂😂😂 عاشقشم خیلی باحاله سارا پولی 

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 

شایدمیخواسته بگه مردم میرن کربلاشماتوفکرتیپ زدنی خخخخ

❤أَللَّهُمَّ صَلِّ عَلى فاطِمَةَ وَأَبيها وَبَعْلِها وَبَنيها [وَالسِّرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فيها] بِعَدَدِ ما أَحاطَ بِهِ عِلْمُكَ❤                    🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
هیچی به نظرم خواسته یه حرف مفتی زده باشه هرچی به ذهنش رسیده گفته

اخه چه ربطی داره 

1474
پیرمرد بود بابا 

پيرمردى كه هنوز ياد نگرفته دهنشو ببنده و نگاهش رو زن مردم نچرخه نون كه سهله با آجر بايد زد تو سرش😐

آرام باش،تفكر كن،توكل كن،آستين ها را بالا بزن آنگاه دستان خدا رو ميبينى كه زودتر از تو دست به كار شده اند🙂
پیراجدیداچ فضول شدن اتفاقاهمین امشب غروب یه پاتال بهم گفت عجب مامانی😑😑باپسرم رفته بودم خریدکنم اصل ...

اینا همون فکول ب سر های دهه پنجاه اینان ک سر کوچه زنجیر میچرخوندن.

همیشه آخرش  خوبه.... اگه بد بود بدون آخرش نیست....

واقعا اخه پیرمردا دیگه چرا ؟ 😞

تیکه انداخته بهتون به خاطر حجابت . یعنی گفته الان همه میرن کربلا اونوقت تو با این حجاب چجوری روت شده ...

یا مثلا منظورش اینه که اینقدر باحجابی از زیارت ( کربلا ) برگشتی ؟ 

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
1450