2737
2734
عنوان

فرد ایده آلی هستی؟با دلیل

99 بازدید | 19 پست

از هر نظر،برای خودت و اطرافیان

من نه.برای خودم پر از مشکلات شخصیتی و زندگیم.برای اطرافیانمم نیستم خیلی کارا دوست دارم براشون بکنم اما نمیشه خوش اخلاق هم نیستم زیاد

اگه قرار بود اولین ها بهترین باشن، الان ساندیس بهترین بود 😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم نیستم میشه بگی چطوری بداخلاقی یعنی برخوردت چطوره من دلم میخواد یه کم بداخلاق باشم وخودخواه که مت ...

وای خوشبحالت ک خوبی عوض نشو لطفا

من دست خودم نیست رفته تو ذاتم ناخوداگاه میزنه بیرون

بعله

برا دیگران البته چون کلا همه میگن هیشکی کنار من پیر نمیشه

ولی درونگرام تو خونه خیلی وقتا تو اتاقمم دلم میخاد خودم باشم فقط تا نخام حرف خاصی ندارم بزنم یذره دم دمیم (زیاد) ولی سعی میکنم طرف نفهمه و اینکه ابراز علاقه نمیتونم بکنم خیلی وقتا دلم خاسته برم مادرمو ببوسم یا بغلش کنم ولی نمیتونم

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
از نظر منم هیشکی تو این دتیا نمیتونه ایده آل باشه بالاخره آدمیزاد ی سری چاله چوله ها داره تو زندگیش ...

بالاخره یه کفه سنگین تر میشه

2738
بعله برا دیگران البته چون کلا همه میگن هیشکی کنار من پیر نمیشه ولی درونگرام تو خونه خیلی وقتا تو ا ...

ازت خوشم اومد

ازت خوشم اومد

💚

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
وای خوشبحالت ک خوبی عوض نشو لطفا من دست خودم نیست رفته تو ذاتم ناخوداگاه میزنه بیرون

خیلی سخته آدمایی مثل من باعث خوشحالی وآرامش دیگرانند و باعث عذاب خودشون مثلا طرفم مستقیما بهم توهین میکنه ولی دلم نمیاد چیزی بگم که ناراحت بشه نه اینکه نتونم و بی دست وپا باشم خیلیم بلدم باخاک یکسانش کنم ولی دلم نمیاد

گفتند مهم نیست که انسان باشیم؛کافیست فقط دشمن شیطان باشیم!

به خاطر این اخلاقم از همه دور شدم چون سوء استفاده میکنن قسمت عجیب ماجرا اینه که به شدت به تنهایی خو گرفتم اصلا از تنها بودن باخودم لذت میبرم 

خیلی سخته آدمایی مثل من باعث خوشحالی وآرامش دیگرانند و باعث عذاب خودشون مثلا طرفم مستقیما بهم توهین ...

همین ک بلدی و بی زبون نیستی ی امتیازه

اما در برابر توهین خنثی نباش لااقل ی کاری بکن بفهمه بهت برخورده اما بداخلاقی نکن 

بعله برا دیگران البته چون کلا همه میگن هیشکی کنار من پیر نمیشه ولی درونگرام تو خونه خیلی وقتا تو ا ...

من امروز باتو آشنا شدم یه کم تاپیکاتو خوندم کلی خندیدم واقعا عاشقت شدم خیلی باحالی خیلی

من امروز باتو آشنا شدم یه کم تاپیکاتو خوندم کلی خندیدم واقعا عاشقت شدم خیلی باحالی خیلی

خخخ لطف داری💚

2706