2726
عنوان

بنظرتون این آدم مشکلش چیه ؟

176 بازدید | 22 پست

فرض کنید هسرتون قبل شما ازدواج کرده .یه مدت شبا قبل خواب وقتی شما کنارش هستین بعد شب بخیر گفتن شما که خوشحالید کنارشید شروع کنه از زندگی قبلیش گفتن و اینکه میخواد با زن سابقش تماس بگیره تا شما گریه کنید .یا مثلا یه چیزایی بگه شما ازش متنفر بشید یعنی در هر صورتی بخواد یکی دوبار در طول روز اشکتون رو دربیاره این ادم سالمه بنظرتون ؟هیچی هم براش کم نذاشتم .محبت که میکنم مثل ... لگد میزنه چیکارش کنم .

سادیسم داره

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برو مشاوره

بچه هامون ، بزودی میرن ! اونا مهمون ما هستن !بزرگترین اکتشاف برای من این بود که فهمیدم فرزندم یک مهمان است در خانه ام  و روزی از خانه ام  می رود.روزها با سرعت عجیبی میگذرد و او به زودی از من جدا می شود...به خودم گفتم: کدام مهمتر است؟ نظم خانه یا این که فرزندم به خوبی از من یاد کند؟کدام مهمتر است؟ خانه یا اخلاق و روحیه و حسن تربیت فرزندم؟چون دانستم که او مهمان خانه من است. این باعث شد اولویتم را تغییر دهم!بعد از این مهمترین چیز نزد من آرامش خاطر من و اوست.... شروع کردم به پیاده کردن نقشه ام، و طبعا مجموعه کمی از قوانین مهم را انتخاب کردم و خود را ملزم به اجرای آنها دانستم و مابقی چیزها را بدون هیچ قید و شرطی رها کردم. از عصبی شدن و داد و فریاد زدن کم کردم و به آرامش رسیدم.از وسواس هایم گذشتم و به خانه ای راضي شدم که مقداری بهم ریخته و نامنظم است و کمی شلختگی در آن به چشم می خورد. اما، فرزندی را تحویل گرفتم که آرامش دارد و از من و خشم هایم نمی نالد و رابطه ای قوی و زیبا بین ما حاکم گشته است.چون می دانم....او مهمان زودگذر خانه من است.                کودک عزیزم ! امیدوارم مهمانی خانه من زیباترین مهمانی زندگیت باشد.😍                                                                       
2728

والا این آدم سادیسم دگرآزاری داره وکلاازعذاب دادن دیگران لذت میبره،من نمونه هاشودیدم،البته یک طرفه هم نمیشه به قاضی رفت ولی اگرادامه داره رفتارش ببرش مشاوره

خدایا،تو بساز،توبسازی قشنگتره❤
محل هم بهش ندم همش سرش تو گوشی میترسم خیانت کنه 

بنظرم موضوع خیلی هم بی اهمیت و کوچیک نیست نمیتونی یه عمر با این اوضاع کنار بیای. با مشاور صحبت کن.

چند وقته که باشماست؟ 

آنکس که تو را شناخت جان را چه کند   فرزند و عیال و خانمان را چه کند    دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی  دیوانه ی تو هر دو جهان را چه کند   
2706