2737
2739
یه بنده خدایی شماره ملی شوهرشو داده بود دست برادر شوهرم که ثبت اسناد داره ببینه ملکی داره یا نه اون ...

اره هزینه میگیره اسناد و املاک. من برا یه چک برگشتی رفتم اونجا هزینه میگرفتن

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس باید چکار کنم؟ دفتراسناد می تونه کمکی کنه؟

نمی تونی، دفتر اسناد هم به شماره شناسنامه و سریال شناسنامه و نام و نام خانوادگی و محل تولد و صدور نیاز داره، تا اینارم که بدی دفتر اسناد میتونه استعلام کنه که این ملک مال این فرد هست یانه یعنی باید سند رو هم ببری نه اینکه یه اسم بدی اونا بگن چندتا ملک به اسمشه. 

اره هزینه میگیره اسناد و املاک. من برا یه چک برگشتی رفتم اونجا هزینه میگرفتن

یعنی اینکارو دقتر اسناد میتونه انجام بده؟؟

کدام دانه فرو رفت در زمین که نَرُست    چرا به دانه انسانت این گمان باشد.   مولانا جانم ❤️🍃
2731
نمی تونی، دفتر اسناد هم به شماره شناسنامه و سریال شناسنامه و نام و نام خانوادگی و محل تولد و صدور نی ...

همه اینارو دارم 

کدام دانه فرو رفت در زمین که نَرُست    چرا به دانه انسانت این گمان باشد.   مولانا جانم ❤️🍃

والا نمیدونم

ولی من دیروز فهمیدم با کدملی و ش شناسنامه میشه فهمید کسی ممنوع الخروجه یا نه. تعجب کردم به این راحتی میشه آمار درآورد.

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی
نمی تونی، دفتر اسناد هم به شماره شناسنامه و سریال شناسنامه و نام و نام خانوادگی و محل تولد و صدور نی ...

آدرس محل ملک رو هم دارم 

ولی مشخص نیست به اسم کیه 

سند رو نمی کنن

نمی خوام کار به شکایت بکشه

2738
یه بنده خدایی شماره ملی شوهرشو داده بود دست برادر شوهرم که ثبت اسناد داره ببینه ملکی داره یا نه اون ...

برادر شوهرتون دفتر اسناد رسمی دارن؟ یا تو ثبت کار می کنن؟ 

اگه خودش سردفتر باشه بعید می دونم بتونه این کارو بکنه مگه اینکه بخواد یه پولی بده به کارمند قسمت املاک اداره ثبت که اون این کارو براش بکنه چون اونا تو سیستمشون دارن. 

یعنی اینکارو دقتر اسناد میتونه انجام بده؟؟

نه الکی که انجام نمیده. باید چک برگشتی ببری یا نامه دادگاه

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.
نه تو آگاهی یکیو پیدا کنی پول بدی غیر قانونی از سیستمشون استعلام کنه بهت بگه 

چه ربطی به آگاهی داره؟

آدرس محل ملک رو هم دارم  ولی مشخص نیست به اسم کیه  سند رو نمی کنن نمی خوام کار به ...

برای استعلام ملک توی دفتر خونه حتما باید سند رو ببری چون سیستمی استعلام می کنن و نیاز به مشخصات کامل سند از جمله شماره ثبت و صفحه و شماره سریال سند و شماره پلاک ثبتی ملک دارن تا اینا نباشه نمی تونن استعلام کنن 

چه ربطی به آگاهی داره؟

اونا تمام کد ملیها با لیست اموال طرفو دارن یعنی بهش دسترسی دارن 

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊
برای استعلام ملک توی دفتر خونه حتما باید سند رو ببری چون سیستمی استعلام می کنن و نیاز به مشخصات کامل ...

آخه من تو نت خوندم با کد ملی میشه استعلام کرد

2706