2733
2734
عنوان

بچه ها بیاین یه لحظه،لطفااااا😔

130 بازدید | 14 پست

من از دیجی کالا فلاکس چای ایکیا سفارش دادم،رنگش رو سفید انتخاب کردم ولی الان پشیمونم میخوام رنگش رو تغیر بدم چیکار کنم،راهی هست،شماره ای چیزی؟

اگه هنوز سفارش دستتون نرسیده برید کنسل کنین، همون تو سایت گزینش هست برا کنسل کردن

دستتونم رسید میشه مرجوع کرد فقط جعبشو باز نکنین بهتره و به مشخصات رو جعبه لطمه وارد نکنین

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه هنوز سفارش دستتون نرسیده برید کنسل کنین، همون تو سایت گزینش هست برا کنسل کردن دستتونم رسید میشه ...

امشب سفارش دادم کجا برم کنسل کنم؟بلد نیستم،اولین سفارشمه

2738
از سایت وارد پروفایلت شو برو تو قسمت سفارشات لغو کن بعد دوباره سفارش بده. از اپلیکیشن نمیشه فقط سایت

من تو گوگل سرچ میزنم دیجی کالا میاد بالا اونجا منظورته؟

امشب سفارش دادم کجا برم کنسل کنم؟بلد نیستم،اولین سفارشمه

تو قسمت حساب کاربری، سفارش های من، برید

رو سفارشتون که در حال انجامه بزنید، تو صفحه ای که باز میشه، همون کناد مشخصات سفارش گزینه کنسل کردن هست

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
2706