2726

هفته ۲۴تا۲۸آزمایش گلوکزبرادیابت قندفقط هستش

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
هفته ۲۴تا۲۸آزمایش گلوکزبرادیابت قندفقط هستش

وااای نگو یادم میاد حالم بدمیشه🤢🤢🤢

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
وااای نگو یادم میاد حالم بدمیشه🤢🤢🤢

چرا

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم
ای گفتی ۴ شاعت باس الاف بشی واسه یه ازمایش

اره متاسفانه اخرشم داشتم میومدم خونه گلاب ب روتون بالا اوردم چجووووورم یعنی چیزه شیرینم بدم میوموم گلوکز واموندم خیلی شیرین بور هنوزم جوابش خونمونه نگاخ میکنم کلی حرص میخورم اه اه اه

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
اره متاسفانه اخرشم داشتم میومدم خونه گلاب ب روتون بالا اوردم چجووووورم یعنی چیزه شیرینم بدم میوموم گ ...

منم از شیرینی بدم میاد نی نیت چیه😍

خداجونم بخاطر نی نی خوشقدمی که بهم دادی ممنونم🙏😍🙏

دخمل بودش الان ۴سالشه

شما چی دارین

من پسره  خدا نگهداره براتون زیر سایتون بزرگ شه پرو بال بگیره😍😍😍

قربونت ببخشید میپرسم شما رژیمی چیزی داشتیم یعنی تو اقدام موندید دوس دارم پسر بیارم واس همین میپرسم

قربونت ببخشید میپرسم شما رژیمی چیزی داشتیم یعنی تو اقدام موندید دوس دارم پسر بیارم واس همین میپرسم

والا نه همون اولین اقدام باردار شدم اینکه جلوگیری طبیعی داشتم ۵ سال و قبل بارداری عجیب لبنیات و اینا میخوردم گفت پسره تعجب کردم

خداجونم بخاطر نی نی خوشقدمی که بهم دادی ممنونم🙏😍🙏
والا نه همون اولین اقدام باردار شدم اینکه جلوگیری طبیعی داشتم ۵ سال و قبل بارداری عجیب لبنیات و اینا ...

وااای جدی منم بدونه ماستو خیار نمیتونم بمونم میگن مرد باید قوی باشهو زن باید ا ر ض ا  شه و فلان و بسار البته واسم مهم نیس دختر پسرا ولی چون دوتا خواهر بوریم کلا خودمونم دختر داریم دوس دارم ی پسر داشته باشمو تجربه کنم

2706