2737
2739

سلام من شوهرم برای اینکه دوست داره من به خودم بیشتر برسم ماهانه مبلغ قابل توجهی میده و اصرار داره اون پول فقط صرف کارای زیبایی شه...یعنی باید اخر ماه بهش بگم چقدرشو چی کار کردم...این کار هم منو ناراحت میکنه هم بلاتکلیف چون از ناخن کاشت خوشم نمیاد یا خیلی کارای دیگه رو دوست ندارم قرتی بازی میدونم...ولی اون دوست داره و بابتش پول میده...وقت ازاد زیادی هم ندارم که تو ارایشگاه بره...نمیدونم چطور ازش بخوام کاری به کارم نداشته باشه...اما اون همیشه اصرار داره من برم ارایشگاه به خودم برسم و به قول خودش زیبا و تمیز و ترگل ورگل شم:(

خب برامواردی که خودتم خوشت میادبروآرایشگاه

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

این ک خوبه گلم.

تازه میتونی ی عالمه لباسای خوجل موجلم بخری 

یکی مثل شما تاپیک میزنه این مدلی یکی دیگه هم مثل من باید تاپیک بزنه ک شوهرم بهم پول نمیده میگه هرچی لازم داری بگو بخرم بیارم

کسی چه میداند.... شاید یاسین قلب قرآن همان یاحسین است اما بی سر....                            
2738

چرا میگین خوش به حالت اخه ☹️☹️من همش ناراحتم این کار اعتماد به نفس منو میگیره همش میگم من زشتم چرا خود واقعیمو دوست نداره همش تغییر میخواد ایجاد کنه مگه موهای خودم چشه ناخن و مژه خودم چشه چرا میخواد عوضش کنه

این موضوع خیلی بده😔

این ک خوبه گلم. تازه میتونی ی عالمه لباسای خوجل موجلم بخری  یکی مثل شما تاپیک میزنه این مدلی ...

نه اینو برای لباس نمیده مختص ارایشگاه میده و همین منو ناراحت میکنه که چرا هی قیافه منو اصرار داره عوض کنه این کارش اعتماد به نفسمو میگیره طوری‌که صورت بدون ارایشمو دیگه دوست ندارم احساس میکنم زشتم که اینو میگه

چرا میگین خوش به حالت اخه ☹️☹️من همش ناراحتم این کار اعتماد به نفس منو میگیره همش میگم من زشتم چرا خ ...

اشتباه فکر میکنی

اون دقیقا خودتو دوست داره، ولی تنوع طلبه و دوست داره هر روز یجور ببیندت، این که بهت گفته خیلی بهتره به نظرم تا اینکه نگه و تو خیابون چشمش دنبال مدلای مختلف باشه

تاپیکت مشکوکه.

تو ام به اون چیزیکه من فکر میکنم فکر میکنی؟؟؟

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊
2706