2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بخدا نه اوقد اتفاقای جو وارجور دور  ورم دیدم میگم کاش هیشکی طبیعی بچه نیاره یا بچه تو کانار گ ...

وای تو دلم خالی شد 

حالا خودم ب درک بچم چیزیش نشه

خداوند دختر ها را آفرید تا گل ها بی نام نمانند 😍🌹مریم من دختر نازم🌹😍خدایا شکرت 😍
بخدا نه اوقد اتفاقای جو وارجور دور  ورم دیدم میگم کاش هیشکی طبیعی بچه نیاره یا بچه تو کانار گ ...

اونی ک تو کانل زایمان گیر میکنه بخاطر تنگی لگنشه الان دکترا معاینه میکنن همه چیز اکی باشه میگن طبیعی نباشه میگن سزارین گلم بعد طبیعی بخیه چندتا ک چند روز خوب میشه ولی سزارین هفت لایه شکم جر میدن من خودم طبیعی ترجیح میدم چون سریع تر سرپا میشن زود ب کاراشون میرسن من اطرافام همه سزارینی هستن از سزارین خیلی میترسم چون خیلی درد کشیدن

2738
نه وحشت دارم از اینکه بدونم دارن شکمم رو جر میدن

تو که نمیفهمی من منتظر بودم شکممو ببرن بهم گفتن پسرت دنیا اومد ....شاخ دراوردم گفتم نکنه دروغ میگن اخه پسرم صدای گریش خیلی اروم رود من نشنیدم مکنیومم دفع کرده بود نشونم ندادن سریع بردنش ...تو سزارین فقط یه چیز خیلی درد داره بعد زایمانت میان شکمت رو فشار میدن دو سه بار اول بیحسی نمیفهمی ولی فرداش پدرت در میاد از درد.دوباره اخری خیلی درد داره .....که اونم دردش یه لحظست

همه فکر میکنن سزارین یعنی پارگی شکم خانمهای عزیز سزارین یعنی پارگی 7لاااااااایه شکم از دست دادن دوبرابر خون نسبت به طبیعی و از همه مهمتر برش رحم .....برش رحم یعنی ممکنه در آینده 5ب 1 دچار میوم بشین خب اگه واقعا کسی نیاز به سرارین داره اون بحثش جداست ولی اگه بخاطر راحتی و به  قول دوستمون از دست ندادن ساختار بدن خب واقعا جای تامل داره

من دوتاشو تجربه کردم از معاینه کردن متنفرم    هر دیقه یکی میاد انگشت میکنه   😞😞😞سزارینم درد کشیدم   ولی از طبیعی خیبی بهتره...من بد دردم   تختای دیگه قشنگ زاه میرفتن بچشونو بغل میکردن من حیف نون😞

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔
2706