2737
2734

بگه تکلیف دختر منو مشخص کنین شاید به خودشون اومدن نه؟؟؟زیر سوال میره مامانم؟اصلا ازش بخوام زنگ بزنه قبول میکنه؟منم زیر سوال میرم؟

اخه زندگیم رو هواست😭😭😭😭

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

معلومه زیر سوال میرید شایدم برید زیر رادیکال کلا قیدتو بزنه 

ماها ک اومدن ب التماس کردن افتادن و با کلی شرط و شروط مارو عقد پسرشون کردن وضعمون اینه رودارن فک کن خودت بری باهاشون بحرفی

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
دو سه نفرو علامتي سوالي كردي     خوب عزيزم ب نظرم خودت با عشقت صحبت كن جدي   &nb ...

باهاش حرف زدم راس میگه دستش به هیجا بند نیست خب نداره بنده خداااا

2738
چرا زنگ بزنه؟چرا زندگیت رو هواست؟نامزدین؟

ی کاری کنن واسه زندگیمون خب ی پولی ی کاری ی چیزی 

هیچی نداریم خب حرف همه رو میخورم هر کس و ناکسی 

نه دوستیم و همه میدونن ولی

وای این ی جور خواستگاری ب حساب میاد عزیزم.ن اصلا این کار را نکنید ارزش شما خیلی بالاتر از این حرفهاست برای ب خودشون اومدن قطع ارتباط کنید

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
معلومه زیر سوال میرید شایدم برید زیر رادیکال کلا قیدتو بزنه  ماها ک اومدن ب التماس کردن افتادن ...

خب چیکار کنم به فکر زندگی من و بچشون بیفتن؟؟؟؟پسرشون هر چقدر حرف میزنه فایده نداره

2706