2737
2734

چطور باهاش رفتار کردید؟عاشقتون شد یا کات کردید ؟؟؟؟؟؟؟

💄👄یکی سلام گرگ بی طمع نیست یکیچشم گفتنِ دخترا💄👄  بــایــَد ژن آدم بـــودنُ داشــت نــــَه ژِسِـــشـو …🧛    

تا حالا با از خودم مغرور تر برخورد نداشتم😕🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الان متاهلم ولی فقط باید باهاش سرد باشی زیاد آویزونش باشی بیشتر مغرور و سرد میشه باهاش معمولی باش ولی اصلا زیاد آویزون نباش و ابراز علاقه نکن بزار اول اون همیشه پیام بده یا بیاد سمتت

2738

مغرور و سرد اسمش دوس پسر نیس... ملنگهه😑😑

بخاطر تغییر و ورژن جدیدم از خودم سپاسگزارم...                                                           ترجیحـ میدم ب ذوق خویشـ دیوانه باشم تا ب میلـ دیگران عاقل     

ی نصیحت. اویزون گریزون. گریزون اویزون.  

اگه واقعا دوست داشته باشه غرور و سردی تو رابطه وجود نداره.... اگه مغرور و سرد. بسپارش ب ننش وسلام... عمرتو ب پاش هدر نده این پسر وا نمیده... 😒

بخاطر تغییر و ورژن جدیدم از خودم سپاسگزارم...                                                           ترجیحـ میدم ب ذوق خویشـ دیوانه باشم تا ب میلـ دیگران عاقل     
الان متاهلم ولی فقط باید باهاش سرد باشی زیاد آویزونش باشی بیشتر مغرور و سرد میشه باهاش معمولی باش ول ...

دوست پسر من ک عشقی بهم زنگ میزنه یا پیام میده 

منم اصلا سمتش نمیرم 

💄👄یکی سلام گرگ بی طمع نیست یکیچشم گفتنِ دخترا💄👄  بــایــَد ژن آدم بـــودنُ داشــت نــــَه ژِسِـــشـو …🧛    
مغرور و سرد اسمش دوس پسر نیس... ملنگهه😑😑

اره والا 

مغرور بود مغرور بودم ..ودراخر غرورش برای من گذاشت کنار و من همچنان دست از مغروری برنداشتم🤨😐🎈

ایول چطوری 

2706